Offshore společnosti – Jaké přináší výhody?

Fincor

Offshore

 

Offshore společnosti umožňují řadu finančních výhod. Tento typ podnikání probíhá v určité zemi, na kterou se nevztahují daňové povinnosti v dané oblasti. Ovšem podnikající osoba a majetky jsou v jiné zemi. Mnohé země povolují upustit od zdanění příjmu u vybraných společností.

Jednoduše offshore společnost umožňuje daňovou optimalizaci. Představuje místo a jurisdikci, jež je mimo lokalitu, kde podnikatel žije. Celosvětově vzniká během jediného roku až několik desítek tisíc offshore společností. Jde o právnické osoby, které se dají přirovnat českým s.r.o. či a.s. registrované v zemích, jež umožňují takovýmto společnostem výhodný daňový režim. Zároveň však poskytují i vysokou míru ochrany osobních údajů účastnících se osob na vedení či správě offshore společnosti.

 

 

FINCOR – odborník na registrace offshore společností

 

Toužíte-li i vy proniknout na zahraniční trh a ušetřit si tak nemalé množství financí, obraťte se na FINCOR – specialista na registrace offshore společností. Specializují se na zakládání společností na Seychelských či Marshallových ostrovech, Belize, Velké Británii, Panamě, Hong Kongu a dalších zemích. Samozřejmostí je rovněž poskytnutí sídla a dalších služeb, jako je třeba zajištění zahraničních statutárních orgánů.

Výhody a nevýhody offshore společností

 

Založení offshore společnosti přináší nespočet plusů, které se zaručeně vyplatí. Ovšem podléhají i určitým omezením. Nelze je využít pro tuzemský maloobchod nebo řemeslnou výrobu. Hojně jsou využívány v oblasti mezinárodního obchodu, ale i pro poskytování reklamních, elektronických a poradenských služeb či zprostředkování.

Jaké plusy přináší založení offshore společnosti

 

  • Minimalizace provozních nákladů – nulová účetní administrativa
  • Rychlost založení
  • Žádné omezení skrze národnosti vlastníka
  • Anonymita účastníků firmy
  • Ochrana majetku a vlastnictví
  • Žádné požadavky na adresu ředitele a úředníků
  • Minimální byrokracie
  • Účetnictví společnosti lze uložit v jakémkoliv státě, bez nutnosti předkládat místním orgánům
  • Téměř nulové zásahy ze stran úřadů

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz