Nedopusťte, aby hledání práce bylo zacykleným procesem

Zvládáte Javu, ale v hledání práce si připadáte zacyklení? Hledání se stále opakuje a pořád nemůžete najít nic ideálního? Hledáte zaměstnání, které vám bude vyhovovat a kde si vás budou vážit? Takové pozice skutečně existují a jsou jich volných desítky. Jen je musíte najít a chytnout se příležitosti. Poradíme, jak na to.

keyboard-70506_640

Webový portál Zeebra, který běží už od roku 2003, nabízí práci odborníkům v oblasti technologií. Nejen programátorům, ale také designérům, správcům a dalším IT povoláním. Hned si ovšem prozradíme, že hledá zaměstnance výhradně spolehlivým a stabilním společnostem, které vyvíjí zajímavé projekty. Pokud chcete pracovat na něčem malém a nezajímavém, jste tady špatně. Jestliže vás zajímají firmy, které si nedokáží vážit svých chytrých zaměstnanců, zkuste to také o dům dál.

Zeebra vám dává možnost vybírat si mezi tím nejlepším. Svou důvěru v hledání zaměstnanců jí svěřili například IBM, Socialbakers, DHL, StartMonday, Think-cell nebo Monster.com. V databázi uchazečů o práci, kteří přes portál hledají nové pracovní nabídky, je přes 14 000 záznamů. Přidat se k nim můžete i vy. Jakmile si vytvoříte svůj profil, je možné nechat si zasílat e-mailem všechny relevantní nabídky (například ty, co nabízí práci Java developerům).

Jakou práci najdete?

Firmy přes Zeebra hledají odborníky na pozici programátorů, testerů, tech supportu, správců, designérů, databázových specialistů a další. Nejčastěji jde právě o developery, jen pro Java vývojáře je na webu zhruba třicet nabídek. Některé jsou od českých společností, kvůli jiným byste se museli přestěhovat například do Velké Británie. Všechny ale mají něco společného. Nabízí vám dobře placenou práci s mnoha benefity. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domu, více dní dovolené, sick days, firemní notebook, zaplacené kurzy angličtiny a jiné výhody.

No nelíbila by se vám taková práce? Zkuste se poohlédnout na Zeebra.cz. Přesně takových pozic je tam hodně.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz