JŠ PELICAN: Pomaturitní studium jazyků

Pomaturitní studium. Slovní spojení, které jsme už všichni někde slyšeli. Podrobněji nás však začne zajímat většinou až v případě, když po střední škole nevíme, co dál.

Všichni čerství absolventi, kteří se pro pomaturitní jazykový kurz rozhodnou, zůstávají totiž i nadále studenty – se všemi studentskými výhodami. Taky z toho důvodu musí mít pomaturitní studium určitá pravidla, která se mezi jazykovými školami zas až tolik neliší.

4 vyučovací hodiny denně, 5 dnů v týdnu, v obklopení zvoleného jazyka. Pomaturitní studium angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny nebo třeba ruštiny. Inu, mohlo by se zdát, že je v podstatě jedno, pro kterou jazykovou školu se student rozhodne. To je však velký omyl!

Každá jazyková škola má svou duši. Přidanou hodnotu, kterou přináší do svých jazykových kurzů. Jakou „duši“ má brněnská Jazyková škola PELICAN? Co kromě svých žlutých prostor a usměvavých zaměstnanců nabízí?

Status studenta včetně karty ISIC ke studiu zdarma

Jak bylo zmíněno výše, pokud jsi čerstvým absolventem střední školy, tedy jestliže jsi ve stejném roce, ve kterém se do pomaturitního kurzu hlásíš úspěšně odmaturoval, máš nárok na status studenta.

To není u jazykových škol zas až tolik výjimečná věc. V jazykovce PELICAN však ke studiu navíc obdržíš ISIC kartu zdarma. Právě ta Ti zajistí, že budeš moct jedinečné výhody využívat!

Kurz druhého jazyka zdarma

Velkou specialitou školy PELICAN, kterou si naši studenti nemohou vynachválit, je možnost studia druhého jazyka zcela zdarma. Co to znamená?

Nehledej v tom žádné háčky. Zkrátka a dobře z letitých zkušeností víme, že čím víc jazyků studenti ovládají, tím lépe.

Proto od nás každý student obdrží k pomaturitnímu kurzu taky klasický jazykový kurz 1x týdně 90 minut. Letošní studenti měli na výběr mezi kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a francouzštiny. A kurzů náležitě využívají, za což jsme neskutečně rádi!

Platba možná na splátky a vrácení peněz za kurz v případě přijetí na VŠ

Zaplatit celou částku najednou je pro spoustu zájemců o studium nemožné. Taky proto PELICAN nabízí studentům možnost zaplatit školné za pomaturitní jazykový kurz na dvě splátky.

První částku je vždy nutné uhradit do začátku školního roku, k úhradě zbylé částky pak studenti mají čas až do konce roku kalendářního!

Víme taky, že má spousta studentů strach z nepřijetí na vysokou školu. „Co se mnou bude, když neudělám přijímací zkoušky?“ Taky v tomto případě vycházíme studentům vstříc.

Pro jistotu se k pomaturitnímu studiu mohou s předstihem přihlásit a být tak v klidu, že mají „záchrannou síť“ pro případ, že by přijímačky skutečně nevyšly. Všem zájemcům samozřejmě držíme palce.

A když se na vysokou školu dostanou, rádi jim vrátíme peníze za školné na naší jazykovce v plné výši!

Mohli bychom pokračovat dál. Od garance složení zkoušky, usměvavých lektorů a ještě usměvavějších pracovníků kanceláře, až po naše PELICAN večírky, dobročinné akce, účasti na evropských vzdělávacích projektech nebo třeba společných filmových večerech. Které samozřejmě probíhají v cizím jazyce!

Přijdeš taky nasát naši atmosféru? Budeme se těšit na viděnou!

Tvůj PELICAN

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz