Nejlepší štuk pro vnitřní omítky?

Jaký je ten pravý, který vám ušetří čas, peníze i spoustu nervů? Pokud se do omítek pouštíte svépomocí, jistě si chcete vybrat štuk, který bude jednoduché použít bez přehnaných odborných znalostí. Keraštuk to beze zbytku splňuje a ještě přidává pár skvělých vlastností navíc.

Štuk vždy připraven

Kerastuk je směsí kaolinu, křemenného písku, vápna a pojiva. Hlavní vlastností, která upoutá zřejmě všechny amaterské zedníky, je, že je již z výroby dodáván ve formě pasty. Tedy v ideální konzistenci. A tady jistě jásají i manželky amatérských zedníků, ano, není potřeba nic míchat, ředit, prášit, cákat. Odpadne tak velké množství zbytečného úklidu a to je informace, kterou slyší ráda každá hospodyňka. Keraštuk je zkrátka štuk, který je vždy připraven k akci.

Tip redakce:  Jak se vyznat ve světě financí? Představujeme vám finanční magazín Zápůjčkář.cz

Skvělý výsledek zaručen – štuk

Snadná a rychlá příprava je jen jednou z užitečných vlastností Keraštuku. Samotná práce s ním je příjemná a rychlá. Tento štuk díky své optimální konzistenci skvěle drží a velmi dobře se nanáší. Pomocí ocelového hladítka ho dokáže po chvilce precizně nanést opravdu každý. Výsledkem tak je rychle přibývající omítka. Výslednou kvalitu do „TOP“ stavu lehce dotáhnete pomocí filcové stěrky ,s jejíž pomocí drobné nerovnosti vyhladíte a vaše omítka bude rázem jako od profesionála. Pak už zbývá jen poklidit nevelký nepořádek a nechat štuk řádně vyschnout. Zhruba po měsíci můžete Keraštuk přetřít běžnými interiérovými barvami. Keraštuk má po vyschnutí neutrální jasně šedobílou barvu, takže ho mnohdy ani není třeba přetírat. A to je opět úspora času, peněz a hlavně žádný nepořádek.

Tip redakce:  Jak efektivně ušetřit na vnitřních omítkách?

Cistaprace.cz

5 Komentáře od “Nejlepší štuk pro vnitřní omítky?”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz