Jak se vyznat ve světě financí? Představujeme vám finanční magazín Zápůjčkář.cz

Často vás seznamujeme s úskalími finančních půjček, snažíme se vám poradit kde si půjčit, za jakých podmínek, na co si dát pozor. V dnešní době je mnoho firem, které tento business velice dobře živí, a ne vždy to jsou poctivý obchodníci. Finanční magazín Zápůjčář.cz vám v tom udělá jasno, všechny články a informace tady naleznete na jednom místě.

půjčky

Zápůjčář.cz neinformuje jen o půjčách, ale o všech financích (životní pojištění, úrazové pojištění, stavební spoření, pojistky domů a bytů, pojištění aut a mnoho dalších důležitých témat ze světa financí). Pokud nějakou informaci, která vás zajímá, na webu nenaleznete, můžete využít zdarma online poradnu, která je uvedena na webu Zápůjčkář.cz.

Zeptali jsme se týmu Zápůjčkář.cz na několik otázek

Proč jste se rozhodli vytvořit informační web zrovna o finančních produktech?

Chtěli bychom říct, že jsme tým lidí, kteří financím rozumí. Financemi žijeme, denně sledujeme, co se kde děje, sledujeme zákony, sledujeme recenze uživatel. Někteří se živý poskytováním půjček, někteří je využívají. Každý z nás má nějaké pojištění a tímto projektem chceme ulehčit orientaci ve světě financí pro ostatní čtenáře. Z těchto všech důvodů jsme se rozhodli, že své znalosti někde zúročíme a poskytneme je tedy i ostatním uživatelům na jednom místě, tak aby oni již nemuseli vyhledávat jednotlivé informace, ale měli je k dispozici všechny najednou.

Na svém webu poskytujete i online poradnu, proč?

Online poradnu poskytujeme z toho důvodu, že ne vždy jsme v článcích schopni odpovědět na všechny otázky uživatel, někteří mají specifické problémy, které je nutné řešit individuálně, proto online poradna. Máme tým odborníků, kteří umí kvalitně poradit. Projektu se věnujeme na 100% a chceme čtenářům poskytnout nejlepší dostupný komfort.

Jste schopni říct, co čtenáře nejvíce zajímá?

Ano, čtenáře nejvíce zajímají půjčky. Ať už bankovní půjčky, tak i nebankovní půjčky, dále jsou velice často čteným tématem hypotéky, ty se dnes nabízí v různých variacích a také se si můžete vzít hypotéku od bankovní, ale i od nebankovní společnosti. Poté to jsou konsolidace půjček a refinancování, exekuce a v neposlední řadě různé druhy pojištění.

Co byste na závěr poradili čtenářům?

Hlavně, aby byli opatrní při výběru půjčky či pojistění. U půjček je důležité si uvědomit, zda ji vůbec potřebujete, nepůjčovat si peníze například na dovolenou (když nemáme finance na to, abychom jeli k moři, můžeme využít krásu české přírody a jet třeba stanovat a udělat sobě i dětem dobrodružství a tím i ušetřit) nebo na vánoční dárky. Poté jsou ale půjčky, které jsou pro nás důležité, jsou důležité pro náš život. Pokud chceme vlastní bydlení a nemáme dostatek financí, poté je třeba si vzít hypotéku, využijte pro hypotéku finančního poradce a nechte si vždy udělat několik nabídek a poté si vyberte tu nejvýhodnější pro vás, ušetří vám to až několik tisíc korun měsíčně. To samé platí u leasingu či pojištění. Vždy si raději nechte udělat srovnání a poté si teprve vyberte.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz