Nejlepší start do profesního života – studium v zahraničí

Dnešní doba je otevřená mnoha příležitostem pro rozvoj různých dovedností, jak u nás, tak v zahraničí. A znalost alespoň jednoho cizího jazyka je primárním požadavkem pro získání kvalitní pracovní pozice. Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. A není lepší volby k osvojení cizího jazyka než studijní pobyt v zahraničí. Nabídka je široká a od mnoha poskytovatelů. Jak si vybrat správně?

Na koho se se obrátit?

Portál Study.cz provozuje společnost  ASIANA spol. s r.o., která je na našem trhu již od roku 1993 a jako první nabídla a zrealizovala jazykové kurzy v zahraničí studentů nejen v Evropě, ale i u protinožců, v samotné Austrálii. Portál Study.cz je součástí projektu Quality English, který sdružuje nejkvalitnější jazykové školy a agentury z celého světa. Chcete-li kvalitu, pak volba je jasná.

Tip redakce:  Zajímají vás tipy na výlet v Praze? Vyberte si!

Jak si správně vybrat?

Základním kritériem výběru je jazyk, ve kterém se chce dítě zdokonalit, následně pak rozhodnutí ohledně délky studia. Máme-li doma středoškoláka, ideální volbou je akademický rok v zahraničí. Základní předpoklady pro úspěšné studium v cizině je věk od 15 do 18 let (v některých zemích je nejnižší věková hranice 14 nebo 16 let), dobrý studijní prospěch, bezproblémový zdravotní stav a komunikační znalost řeči země, do které se chystá. S plány se můžeme obrátit na poradce, kteří nám na základě požadavků pomohou s nejlepším výběrem včetně zajištění víz, letenek, extra ubytování a pojištění.  Studovat lze na veřejných středních školách s ubytováním v hostitelských rodinách, kde bude student  v rodinné atmosféře stejně jako doma nebo na školách soukromých rezidenčních, kdy ubytování je zajištěno v kampusu spolu s dalšími studijními výsadami jako jsou laboratoře, exkluzivně vybavené učebny, bazén, divadelní atrium a různá sportoviště. V současnosti je nejpopulárnější  destinací USA,  následuje Velká Británie, která je vyhledávána díky svému velmi kvalitnímu vzdělávacímu systému, dále pak Francie, Kanada, Irsko, Německo, Švýcarsko. Studium v zahraničí sebou přináší pro studenty další  pozitiva  jako je získaná samostatnost, zodpovědnost a kulturní rozhled včetně výraznější tolerance k odlišným skupinám.

Tip redakce:  Odpočinek v srdci Moravského krasu

Zahraničí ano či ne?

Má-li dítě studijní předpoklady, pak odpověď zní rozhodně ano. Na začátku je sice poměrně velká investice, ta se však v budoucnu mnohonásobně vrátí. Ostatně, lze štěstí vlastního dítěte vůbec vyčíslit penězi?

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz