Zajímají vás tipy na výlet v Praze? Vyberte si!

Projezdili jste Evropu křížem krážem, ale v jejím nejkrásnějším městě jste dosud příliš mnoho času nestrávili? Pak jste asi prozatím nezavadili o tipy na výlet v Praze. Prašná brána, Bazilika svatého Jakuba Většího, Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha nebo třeba Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a samozřejmě především Pražský hrad, Národní muzeum Praha a další skvosty z našeho hlavního města dělají opravdu město měst. Naplánujte si rodinný výlet do Prahy, vyhledejte si místa, která chcete vidět, pomocí mobilní aplikace na venkazdyden.cz. Prohlédněte si i tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Morava. Mobilní aplikaci si jednoduše stáhnete z Windows Store, Google Play či App Store. Použít ji můžete pro všechny hlavní platformy – iPhone, Windows a Android.

Praha je krásná v každém ročním období

Člověk ji vychutná na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Pokaždé je jinak barevná, pokaždé jinak voní. Výletování je prostě skvělá věc. Zvláště, když ho podniká rodina pěkně pospolu. Výletovat se však nedá každý den. Proto je dobré vědět o existenci dětských hřišť Praha a dalších dětských hřišť v rámci celé České republiky. I dětská hřiště můžete hledat prostřednictvím mobilní aplikace ve svém telefonu. Povolte možnost použití GPS a vyhledávejte dětská hřiště prostřednictvím zadaných parametrů. Dopřejte dětem, aby se na dětském hřišti, které se může nacházet klidně kousek za vaším, pořádně vydováděly. 

Znáte dostatečně zajímavosti ve svém okolí?

Pokud jde o výlety, klidně vybírejte ty, které jsou poblíž vašeho bydliště. Možná bydlíte v okolí Tišnova a ani netušíte, že právě z Tišnova se dá dojít krátkou procházkou na rozhlednu Klucanina. Nejen tento tip na výlet, ale spoustu dalších tipů na výlet Jižní Morava nebo třeba tipů na výlet Jižní Čechy, tipů na výlet České Středohoří a dalších tipů na výlet najdete na venkazdyden.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz