Odpočinek v srdci Moravského krasu

Když se řekne Moravský kras, většině z nás se vybaví oblast v samotném středu Moravy. Je součástí Drahanské vrchoviny v severní části Jihomoravského kraje a nacházejí se zde téměř všechny popsané krasové útvary. Obdivovat můžeme krápníkové jeskyně, užít si plavbu ponornou řekou v Punkevních jeskyních nebo navštívit více než 134m hlubokou propast Macochu. Jeskyni Býčí skála obývali lidé již v době kamenné. Nejcennější části jsou chráněnou krajinnou oblastí, která je turisticky velmi vděčná. Najdeme tu však i takové skvosty jako barokní chrám ve Křtinách a mnoho jiného a můžeme zde strávit krásnou dovolenou.

vyrivka1

Ubytování Moravský kras

Na samotném okraji CHKO Moravský kras 4 km od Blanska se nachází klidná obec Olomučany. Zde byl pro Vás zrekonstruován hotel Olberg. V moderním prostředí tak můžete trávit své chvíle odpočinku v blízkosti jednoho z nejkrásnějších koutů naší republiky. Ubytování v převážně dvoulůžkových pokojích standardně vybavených LED TV, internetovým připojením i pracovním stolem a s vlastním sociálním zařízením umožňuje pobyty odpočinkové i pracovní.

O jídlo se postarají ve vlastní nekuřácké restauraci s kapacitou 75 míst, samozřejmostí je denní menu i náročnější jídelní lístek. Využívají místních zdrojů potravin a nabízí velice kvalitní a chutné regionální výrobky. Pochutnáte si však i na jídlech mezinárodní kuchyně.

K dispozici je salonek i dětský koutek. Pro rodinné oslavy či svatby i firemní školení a konference poslouží dvě prostorné místnosti.

Hotel Olberg počítá s tím, že budete chtít odpočívat aktivně, a to nejen výlety do jeskyní a turistikou. Zařídili proto přímo v hotelu Olberg půjčovnu sportovních potřeb. Najdete zde vybavení pro in-line bruslení, cykloturistiku, ale užít si můžete třeba i skákací boty nebo vozítko SegWay. V areálu hotelu využijete i lezeckou stěnu.

Dokonale aktivně unaveni se příjemně zrelaxujete v sauně nebo vířivce či ve venkovním vyhřívaném bazénu privátního hotelového wellness centra. V moderní prostředí hotelu Olberg najdete ideální ubytování v Moravském krasu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz