Montované domy od Flexi Life

Zjistili jste, že už vám nevyhovuje bydlet s rodiči či se těsnit v malém bytě a chtěli byste si pořídit domek? Jenže jaký dům si vybrat? Klasická výstavba může být velmi drahá a okolo spoustu nepořádku. Dělníci také občas nebývají moc spolehlivý, tak se vám může výstavba vašeho hnízdečka protáhnout na značně dlouhou dobu.

dřevostavba

Nabízím vám zde zajímavé řešení, a to montované domy od firmy Flexi Life. Od klasické výstavby se liší především progresivní technologií.

Proč zrovna dům od Flexi Life?

Všechny důvody můžete najít na těchto stránkách www.flexilife.cz, já zde uvedu pouze některé z nich.

Nejdůležitějším prvkem je zrychlená výstavba, která trvá 1 – 4 měsíce podle velikosti domu. Velkým plusem je to, že dobu stavby neovlivní počasí díky stavbě domu na montážní hale. Pryč je tedy ztracený čas při propršených dnech.

Celý dům se tedy vyrobí v montážní hale. Ale co dál? Celá stavba se vymalovaná převeze v několika dílech na pozemek. Někdy je možné přivézt dům s kompletně hotovou koupelnou.

Cena?

Záleží na velikosti a na vašich požadavcích, důležité ale je, že cena je konečná včetně dalších poplatků, DPH, aj. Máte tedy jistotu, že cena se v průběhu realizace nebude navyšovat a vy si nebudete muset brát další půjčky či hypotéky.

Rozšíření

Když vám už dům nebude vyhovoat (rozhodnete se mít děti) a už pro vás bude malý, můžete si objednat další část domu, která se přimontuje k té původní.

Firma vám zařídí dokonce i stavební povolení, takže s legalizací stavby si nemusíte dělat starosti.

Jak dlouho to trvá?

První den po povolení se realizuje základová konstrukce, přibližně dva měsíce se na hale montuje dům a na pozemku se dává dohromady jeden týden. Takže za dva a půl měsíce už můžete bydlet.

Domy jsou převážně v nízkoenergetickém standardu, takže odpadají starosti o to, jestli se takový projekt vůbec vyplatí. Protože on se na sto procent vyplatí!

Dřevostavba nebo montovaný dům?

Ve výsledku se montovaný dům nijak neliší od klasické dřevostavby a nikdo žádný rozdíl nepozná. Technologický postup stavění domu, který se převáží je jiný než u jiných staveb, proto jsou tyto domy odolnější.

Proč si objednat dům, který je převezen hotový na místo?

Hlavní výhodou jsou podmínky, při kterých se dům staví. Během stavby do něj nezateče a není tedy vystaven povětrnostním vlivům. Výstavba je velice rychlá, právě protože ji neovlivňuje počasí a dům lze vyhotovit v jakémkoliv období.

Rovná střecha

Dříve se rovné střechy nedělaly, protože by na nich zůstávala voda po dešti, což by způsobilo vlhkost, plíseň a zatékání přes střechu do domu. V současnosti ale společnost postupuje velkými kroky vpřed a udělat rovnou střechu není takový problém jako dřív. Také tímto můžete uspořit spoustu energie, která by byla použita na vytápění nadbytečných prostor (schody na půdu, půda…). Na rovné střeše můžete mít také terasu nebo si zde udělat zahrádku.

Hypotéka

Montované domy od Flexi Life lze financovat hypotečním úvěrem. Buď si můžete hypoteční úvěr sehnat sami, nebo vám společnost domluví schůzku s jejich osvědčenými partnery.

Na stránkách této společnosti se sami můžete podívat na reference, kde jsou ukázány stavby v různých městech od Flexi Life. Jak se podnik začíná rozšiřovat, tak vozí montované domy i do zahraničí, například dva do Bristonu v Anglii.

dřevostavba

Technologie

Není založena pouze na odborných výpočtech, ale také na zkušenostech z realizací a návratnosti investic. Každému totiž může vyhovovat něco jiného a zkušenosti jsou prověřeny, takže vás nikdo nebude tlačit do něčeho, co se ve výsledku nevyplatí.

Skladba stěn

U každého energetického stupně je skladba stěn jiná, ale přesto jsou materiály velmi kvalitní.

Varianta domu „Na klíč“

Rodinný dům je ihned připraven k nastěhování. Sami si do domu pořídíte kuchyňskou linku včetně spotřebičů a nábytku.

V této variantě je také zahrnuta podlahová krytina, konečná úprava stěn a stropu, vnitřní dveře, úsporná LED světla zapuštěná ve stropě, koupelna (podlahová krytina, obklady, sanitární vybavení včetně baterií, bojler), zásuvky a vypínače.

Varianta domu „Na dokončení“

Venek domu je hotový a interiér je připraven k dokončení. Tato varianta je oblíbená zejména proto, že si nenáročné práce v domě dokončíté svépomocí. Díky tomu lze ušetřit desetitisíce až statisíce (podle velikosti domu).

Varianta „All Inclusive“

V této variantě dostanete kompletně vybavený dům, který můžete začít ihned využívat. Obsahuje nábytek, kuchyňskou linku, zabezpečení domu (alarm, kamerový systém, trezor) a jiné atypické individuální požadavky.

Tato varianta je vhodná zejména pro časově vytížené klienty, kteří nemají čas si bydlení zařizovat anebo pro klienty, kteří chtějí v rámci jednoho úvěru vyčerpat finance na kompletní zařízení domu.

Přístup ke každému zákazníkovi je individuální, jelikož co člověk, to jiný vkus. Zákazníkovi jsou průběžně zasílány fotografie stavby z haly, aby měl jistotu, že dům opravdu dostane.

Každý má čas v jinou dobu a rozvrhnout si hlídání dětí, chození do práce a ještě k tomu se podřizovat času společnosti na schůzku je zhola nemožné. Ale Flexi Life respektuje časové možnosti, a proto si můžete schůzku domluvit nejen kdykoli (klidně i o víkendu), ale také kdekoliv (u nich ve firmě, na stavbě, na vašem pozemku či ve vašem městě).

Na webových stránkách jsou ceny jednotlivých domů uvedeny, ale při atypických požadavcích se dohodnete individuálně.

Podívejte se na web a třeba se poté rozhodnete společnost Flexi Life vyzkoušet.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz