Ohýbání trubek na zakázku na CNC strojích

Hledáte pomoc s výrobou vlastního oplocení, vchodové brány nebo stojanu na kola? Sháníte partnera, jehož služby budete moci využívat pro své klienty? Na práci s kovovými materiály se specializují v Custom House, kde se soustředí zejména na ohýbání trubek do libovolných tvarů a jsou vám tak schopni nabídnout odbornou pomoc při zakázkové výrobě, kde se bez správného vybavení a zkušeností rozhodně neobejdete.

Využijte profesionální ohýbání trubek od Custom House

Mezi klienty společnosti patří domácnosti i stavební firmy. Mají zde speciální vybavení, na kterém mohou připravit materiály pro zábradlí, trvalé i mobilní oplocení, výfuky i další interiérové či exteriérové vybavení včetně designového nábytku na míru.

Vesměs se jedná o zakázkovou výrobu, protože požadavky zákazníků jsou různé a ke každé zakázce je tak potřeba přistupovat individuálně. Pro ohýbání trubek a profilů zde používají NC trnovou ohýbačku Gelber Bieger, která pracuje s největší precizností. Dokonce je vybavená funkcí 3D programového řízení ohybu.

Kromě ohýbání trubek se zaměřují také na jejich zakružování nebo dělení, které realizují vždy s co nejčistším výsledkem. Ohýbané trubky lze na svém konci řezat nebo i jinak povrchově upravovat. To už záleží na konkrétních přáních a požadavcích samotného zákazníka. Pracují zde s ocelí, nerezem i hliníkem. Jistě si tak i vy přijdete na své.

Prohlédněte si reference a objednejte služby na míru

Na webových stránkách společnosti Custom House naleznete bližší informace o již realizovaných projektech. Díky bohatým referencím si můžete udělat bližší představu o tom, jak společnost pracuje a jaké již realizovala zakázky. Na webu tak naleznete kompletní fotogalerii. Pokud máte zájem o služby Custom House, tak společnost kontaktujte. Všechny potřebné informace naleznete přímo na webu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz