Moje kočka mě terorizuje!

Znáte ten pocit, když se díváte na malé koťátko a rozplýváte se nad jeho roztomilostí? Tento pocit jsem také zažíval, když mi moje manželka koupila Mícu. Bohužel s tím, jak tato kočička dorůstala do dospělosti, byla pochopitelně čím dál chytřejší a přišla na to, že mě může poměrně efektivně vydírat. Věřte mi, že není příjemné, když vás terorizuje kočka domácí.

hračky pro kočky

Moje Micka se snad schválně zaměřovala hlavně na mě – snažila se mě škrábnout do obličeje a šťouchala do mě, když jsem chodil po schodech. Někdy na mě prostě jen tak zle koukala. Pikantní je, že se tak chovala, kdy jsem byl sám doma, takže mi nikdo samozřejmě nevěřil. Snažil jsem se k ní přistupovat s láskou, ale zřejmě to nestačilo – bylo potřeba nakoupit pamlsky pro kočky a vyzkoušet metodu uplácení.

Jak uplatit kočku?

Úplatky jsou špatné. Ale když je vaše kočka chytrák, dost možná se k nim budete muset uchýlit – stejně jako jsem to udělal já. Akceptoval jsem, že s Mickou bez toho, abych jí zajistil pravidelný přísun laskomin, nic nesvedu. Nejlepší kočičí úplatky (podle názoru mé domácí šelmy) jsou:

  • Pamlsky pro kočky z kuřecích kousků,
  • Kuřecí mini sandwiche,
  • Pamlsky z tuňáka,
  • Drůbeží salámky pro kočky.

Je uplácení kočky v pořádku? Každý druhý odborník by vám asi řekl, že ne. Problém je, že moje kočka si prostě dělá, co chce. Někdy mám pocit, že mě chce zabít. Ještě že na ni platí dobroty pro kočky, které se dají výhodně pořídit na Pytelgranuli.cz. Díky nim spolu můžeme alespoň trochu vycházet. A pokud máte hodnou kočku, která si neuzurpuje postavení hlavy rodiny? Pak se vám budou kočičí pamlsky stejně hodit, protože je může používat jako výbornou motivační pomůcku. Časem se mi díky tomu snad podaří Micku lépe zvládat.

 

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz