Mějte dokonalý přehled o svých vozech

Vlastníte nákladní dopravu a nebaví vás již neustálé problémy s tím, že služební vozy využívají lidé i ke svým osobním účelům. Rozčiluje vás, že nevíte, kde přesně se vaše vozy nacházejí, kolik spotřebují paliva a jak dlouho ještě bude trvat, než dorazí do cíle? Na všechny tyto problémy dnes již existuje řešení v podobě GPS zařízení. Nejen, že budete přesně vědět, kde se vaši řidiči nacházejí, ale zároveň i prokazatelně ušetříte.

schema-gps-sledovani-vozidel

Ušetřete díky satelitnímu GPS sledování vozidel

Díky satelitnímu GPS sledování vozidel můžete ušetřit až 20 % nákladů. Můžete sledovat v reálném čase pohyb vašich vozidel, spotřebu paliva i dobu jízdy. Je jedno jestli se jedná o osobní auta, zemědělskou techniku, nákladní automobily či jiné vozy.

Další výhodu tohoto systému vidíme v tom, že není již nutné vést ruční knihu jízd. Tím ušetříte mnoho času a místo složité a zdlouhavé administrativě se budete moci věnovat raději svému podnikání. Satelitní sledování vozidel GPS Dozor vám vygeneruje elektronickou knihu jízd včetně všech podrobných údajů. V knize bude uvedena průměrná spotřeba, automatické reporty a další potřebné informace.

Tento systém je v České republice čím dál více oblíbený a využívaný. Díky sledování vozidel ušetříte skutečně peníze. A kde? Zejména na snížení nákladů na pohonné hmoty a zamezení tzv. černých jízd. Tento systém působí také preventivně. Je i konkrétní případ, kdy se snížila vytíženost vozidel o 15 %, protože zaměstnanci již neměli takový zájem o služební vozy, když věděli, že je nebudou moci využívat na svoje osobní účely.

Výhody systému:

  • Zamezení jízd na černo
  • Kontrola nákladu na pohonné hmoty
  • Optimalizace cest a pracovní doby
  • Automatické reporty
  • Automatická kniha jízd
  • Ušetřené peníze na havarijní pojištění

Systém pro sledování vozidel GPS Dozor vám zajistí, že ve vašem podnikání konečně nebudou utíkat peníze a jízdy vašich vozidel budou mnohem efektivnější, levnější a vaši zaměstnanci již nebudou vámi vlastněná vozidla využívat tajně k soukromým účelům.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz