Magazín o zdravém životním stylu

Magazín o zdravém životním stylu_nahledovy

Zdravý životní styl to je Fittyn

Rozhodli jste se definitivně zatočit s únavou, nedostatkem energie, nulovou fyzickou kondicí a šatníkem, který vám za vašimi zády každého půl roku někdo záhadně přešije a zmenší tak o konfekční velikost veškeré oblečení?

Magazín o zdravém životním stylu Fittyn.cz vám pomůže nejen se zdravým hubnutím. Bude vám průvodcem na cestě především k novému životu. Ten je nezbytný, chcete-li si výsledek svého úsilí udržet. Zapomeňte na nárazové diety vyžadující konzumaci stravy podivné konzistence i chuti, zato slibující nemožné hned a zázraky do tří dnů, ty opravdu nefungují.

Zdravé tělo, zdravý duch

Ale nebojte se, lidé žijící zdravě skutečně nejsou poněkud zvláštní sorta osob schopných zaníceně vyprávět výlučně o nejnovější odrůdě salátu. Fyzické zdraví má vliv i na kondici duševní. Připadat si dostatečně odpočinutí už se vám nedaří ani po opravdu vydatné dovolené?

fittyn

Dost možná za to může to, co máte v ledničce. Dopřejte dovolenou všem polotovarům, potravinám přesoleným, s přemírou cukru a pozvěte místo toho dál suroviny čerstvé. Vaše tělo není chemická laboratoř, abyste mu nabízeli něco, co vypadá svým složením jako laboratorní protokol, který jste vytvářeli ve škole.

Sport v našem životě

A zkuste se zamyslet i nad tím, jak trávíte vlastní volno. Je čas se sportem navázat důvěrnější vztah než skrze televizní obrazovku. Máme pro vás širokou škálu sportovních zajímavostí, pomůžeme vám najít tu správnou aktivitu přesně pro vás a poradíme, jak ji provádět efektivně a především tak, abyste si neublížili. Pohyb se vám stane potěšením.

fittyn

Správný životní styl nicméně není pouze dřina. Nevěříte? Máme pro vás za vaši snahu i zaslouženou odměnu. S námi si také odpočinete, zajdeme si do infrasauny, objevíme kouzlo domácí aromaterapie a půjdeme se třeba i opalovat, samozřejmě bezpečně.

A abyste se nenudili, přečtěte si s námi také nějakou tu zajímavost. Pobavíte se a také se dozvíte novinky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz