Mizuno: Horká novinka v portfoliu distributora LEVELSPORTKONCEPT

Obchodní společnost LEVELSPORTKONCEPT, přední český distributor oblečení a výbavy pro všechny milovníky sportu, uvedla novinku ve svém portfoliu – japonskou prémiovou značku MIZUNO. Sportovní oblečení a vybavení Mizuno svým příznivcům LEVELSPORTKONCEPT nabídne již na počátku nadcházející sezóny jaro/léto 2016.

logo-sportkoncept

LEVELSPORTKONCEPT přináší na český a slovenský trh kvalitní sportovní výrobky, Mizuno proto přímo skvěle zapadá do jeho vize: „Jsme velice rádi za rozšíření portfolia a těšíme se na spolupráci s tak prémiovou a světově známou značkou, jako je Mizuno. Je to velký krok směrem k naplnění našeho cíle, být vedoucím sportovním distributorem na tuzemském trhu,“ říká k navázání nové spolupráce se značkou Mizuno obchodní ředitel LEVELSPORTKONCEPTU, David Novák.

A co všechno vlastně Mizuno sportovcům nabízí? Především inovativní a revoluční sportovní řešení! Firma, která patří na vrchol pomyslného žebříčku sportovních značek, neustále přináší novinky v oblasti kvalitního sportovního vybavení s chytrým designem. Firma díky propojené síti mezinárodních kanceláří získala vlivné postavení na mezinárodních trzích v Mnichově, Paříži, Londýně, Barceloně i Turíně, v těchto oblastech její potenciál navíc stále dynamicky roste. Oblíbená je u amatérských i vrcholových sportovců působících v segmentu běhu, halových sportů, fotbalu, tenise i u spousty dalších.

O tom, že je právě nyní ten správný čas ke spojení sil s jednou s nejdéle působících firem na poli technicky zaměřených distributorů pro český sportovní trh zástupci značky Mizuno rozhodně nepochybují: „LEVELSPORTKONCEPT dlouhodobě buduje pozice dalším prémiovým a technickým sportovním značkám v České a Slovenské republice jako je LEKI, Kjus a POC a my jsme rádi, že můžeme oznámit toto partnerství. LEVELSPORTKONCEPT má obchodní vztahy ve všech klíčových směrech na trhu a zlepší tak nejen naše obchodní cíle, ale i celkové pojetí značky Mizuno a našich vysoce technických produktových řad na maloobchodní a spotřebitelské úrovni“, říká Stuart Dale, manažer pro export značky Mizuno.

 

http://www.levelsportkoncept.cz/

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz