Logan nastavil laťku vysoko. Poměr užitné hodnoty a ceny je bezkonkurenční

Logan nastavil laťku vysoko. Poměr užitné hodnoty a ceny je bezkonkurenční

Dacia Logan má předpoklady panovat své kategorii, a to díky bezkonkurenčnímu poměru užitné hodnoty a ceny.
Dacia Logan

Dacia Logan

Spolehlivému Loganu s přitažlivou cenovkou přišli motoristé rychle na chuť. Jeho nová generace vypadá atraktivně, je vybavenější a dokazuje, že i levné auto může být hezké. Vnější strohé tvary vystřídal moderní design, elegantní pohled mu vtiskávají do tváře nově tvarované světlomety a masce chladiče impozantně dominuje velké logo.

Tip redakce:  Pořiďte svému milovanému autu moderní obutí

V účelně a funkčně pojatém interiéru hned padne do oka zcela nová přístrojová deska. Pochromování kolem ukazatelů, výdechů ventilace, na hlavici řadicí páky i kolem loga na volantu dodává interiéru vozu jistý nádech elegance.

Mezigenerační rozdíl se u nového Loganu projevil také ve výbavě. Sériově už v základním modelu za 159 900 Kč máte nyní stabilizační systém ESP a čtyři airbagy, přičemž za rozumně nastavené příplatky získáte např. Multimediální navigační systém Media NAV za 5 800 Kč, tempomat a kožený volant za 9000 Kč, zadní parkovací senzor za 6000 Kč, kožené čalounění za 12 000 Kč. Logan je na výběr ve třech výbavách: Access, Ambiance, Arctica. Zvolit můžete z motorové palety tří zážehových motorů a dvou turbodieselů. Nechybí jak moderní přeplňovaný tříválec 0,9 TCe 90 k, tak verze spalující LPG.

Tip redakce:  Stále hledáte zaměstnance pro svou firmu nebo uvažujete o změně práce?

Lepší jízdní vlastnosti, víc prostoru

Znatelný je také pokrok v jízdních vlastnostech. Logan vždy sázel na pohodlné odpružení. Nyní ještě lépe filtruje příčné nerovnosti a zbytečně neodskakuje, navíc celý vůz působí robustně a solidně. Řízení s hydraulickým posilovačem je vhodně naladěno a řazení je přesné.

Dacia Logan nabízí nečekaně mnoho prostoru pro pět osob, přičemž i zadní místa mají výjimečné rozměry jak na šířku, tak nad hlavou. Přesto zůstalo dost místa pro rozměrný zavazadlový prostor o objemu 510 litrů, který se dá rozšířit díky sklopnému dělenému zadnímu sedadlu od výbavy Ambiance.

Modernizaci završuje multimediální systém MediaNAV se sedmipalcovým barevným dotykovým displejem, známý již z modelu Lodgy. Pochvalu si zaslouží za jednoduché ovládání a hbité reakce na nová zadání.

Tip redakce:  Moderní LED veřejná svítidla šetří obcím velké peníze

Dacia dnes své roční prodeje celosvětově počítá ve statisících. K Loganu přibyly další úspěšné modely Duster, Sandero a Lodgy a do konce letošního roku Dacia ještě představí modely Logan MCV, Dokker a Dokker VAN.

Více informací o modelu Dacia Logan najdete na adrese www.logan.dacia.cz.

 

TIP redakce:

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz