Stále hledáte zaměstnance pro svou firmu nebo uvažujete o změně práce?

Zaměstnanecká krize – i tak lze popsat situaci na trhu práce v České republice. Zaměstnanecká krize vládne České republice už nějaký ten pátek a zatím nemá svého řešení. Zoufalí jsou zejména zaměstnavatelé, kteří nevědí, kým mají obsadit volné pracovní pozice ve firmě. Hledají proto všude, kde se dá. Schopní a pracovití zaměstnanci mají už své dobře placené místo, nemají mnohdy důvod odcházet. Najdou se ale jedinci, kteří práci hledají, kteří touží po změně a které nebaví stereotypní zaměstnání, v němž jsou zavázáni smlouvou už dlouhá léta. Ať už patříte mezi jedince, kteří touží po nové práci, nebo patříte mezi zoufalé zaměstnavatele hledající zaměstnance, obraťte se na personální agenturu.

Tip redakce:  Svatební video pro zachycení jedinečných okamžiků

Personální agentury jsou nyní možností, jak najít ideální zaměstnance do firmy či jak sehnat novou pracovní příležitost. Obvykle se do personálních agentur chodí s důvody: hledám práci, hledám zaměstnance nebo hledám brigádníky či brigádu. S tím vším může personální agentura pomoct.

Je však třeba vyhledat personální agenturu, která na tuzemském trhu působí už nějaký ten pátek. Neobracejte se na začátečníka oboru, neposkytne vám tak kvalitní zázemí.

Personální agentura s kvalitním zázemím

Pokud hledáte agenturu práce, která by měla kvalitní zázemí, která by upřednostňovala individuální přístup a sehnala vám zaměstnance, případně novou práci, doporučujeme personální agenturu Comfort Job Agency s.r.o, která na tuzemském trhu působí už několik let. Personální agenturu lze dnes označit za odborníka v oboru, který má dokonalý přehled o aktuálním dění na trhu práce. Díky spolupráci se spolehlivými partnery agentura práce našla zaměstnance pro stovky firem a našla práci stovkám zaměstnanců.

Tip redakce:  Uchazeči o práci se můžou poradit přímo přes Facebook

Nabídky práce nejen z Ostravy

I když zmiňovaná personální agentura sídlí v Ostravě, neznamená to, že práci zprostředkuje jen v Ostravě. Agentura práce zprostředkovává práci pro firmy a nachází zájemce o práci po celé České republice.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz