Moderní LED veřejná svítidla šetří obcím velké peníze

Veřejné osvětlení je obvykle hrazeno z obecných rozpočtů, nemá komerční charakter a jeho hlavní úlohou je osvětlovat veřejné venkovní prostranství, čímž lidem umožňuje poměrně bezpečný pohyb za tmy při zajištění stejné pohody jako ve dne. Dále pak veřejné osvětlení dokresluje atmosféru obce a napomáhá orientaci obyvatelů.

veřejné osvětlení

Bohužel ve velké většině obcí a měst je veřejné osvětlení stále ještě nedostačující a zbytečně nákladné. Tento neblahý stav odhalil v roce 2007 výzkum týkající se veřejného osvětlení ČR. Pracoval na tom tým profesora inženýra Karla Sokanského, CsC. Ve výsledku výzkumu bylo zjištěno, že spotřeba elektrické energie na světelné místo roste s počtem obyvatel. Tato zpráva byla rozeslána celé řadě měst a obcí, aby s tím něco udělaly.

Ušetřete peníze s moderními svítidly

Pokud chcete ušetřit velký balík peněz, renovujte veřejné osvětlení a vyměňte stávající svítidla pro veřejné osvětlení za moderní typ užívající LED žárovky. LED diody totiž v současné době představují tu nejúspornější variantu zářičů, které se ještě k tomu pyšní i extrémně dlouhou životností (a to až tisíce násobnou).

LED veřejné osvětlení

Nejmodernější hospodárná a výkonná řada svítidel, která se vám rozhodně vyplatí, jsou LED svítidla VOLTANA. Tato svítidla slibují rychlou návratnost investic, jež je spojena nejen se sníženou spotřebou energie, ale také i s vyšší intenzitou osvětlení. Svítidla si můžete vybírat z 5 různých velikostí, přičemž máte na výběr i mnoho různých fotometrických charakteristik, což vám umožňuje nalézt přesně to, co potřebujete. Svítidla VOLTANA navíc vyžadují pouze minimální údržbu zato však mají pětiletou záruku, čímž garantují dlouhou životnost i velké úspory. Pozitivní je i to, že do LED soustav je zabudována fotobuňka anebo se dá ovládat dálkovým ovládáním s mnoha různými funkcemi, s nimiž můžete ještě více ušetřit výdaje za energii.

LED veřejné osvětlení berte pouze od kvalitních a spolehlivých dodavatelů, jakým je u nás Svitime.eu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz