Lázně Jupiter Praha, relaxační a lázeňské služby pod jednou střechou

Chcete si dopřát pohodu a relaxaci, udělat něco dobrého pro své zdraví a krásu, a to přímo v Praze? Navštivte žlutomodrou vilu v pražské Krči, ve které sídlí pražské Lázně Jupiter. Zde vstoupíte do zcela nového světa, který vám na chvíli dá zapomenout na všední starosti. Necháte se hýčkat a až vyjdete ven, rázem se budete cítit lépe. Vybrat si můžete jednotlivé procedury nebo lázeňské balíčky. To, co se pro vás nejlépe hodí, vám doporučí odborník po krátkém vstupním pohovoru ohledně vašeho zdraví a přání. Na výběr jsou ruční i přístrojové masáže, koupele, bezpečná a bezbolestná neinvazivní liposukce bez skalpelu, lifting, fitness programy, doporučení diety a mnoho dalšího.

lázně jupiter

Potřebujete zhubnout, odpočinout si, zbavit se problémů s pletí? To vše vám Lázně Jupiter nabízejí, a ještě mnohem víc. Na místě obdržíte vše potřebné, například přezůvky, župan, ručník, mýdlo nebo jednorázové spodní prádlo. S pomocí speciálního přístroje vám bude vyhodnocen stupeň nadváhy, metabolismus, analýza lymfatického systému, stav vody, tuku a svalů v těle, posoudí se váš zdravotní stav a doporučí vhodný program.

V Lázních Jupiter můžete využít i jednotlivé procedury, pokud nemáte zájem o kompletní program. K dispozici je bazén, whirpool a parní lázeň. Zkusit můžete exotické masáže hammam prověřené staletími, odvodnění, program na zpevnění prsou, kosmetické služby a mnoho dalšího.

Velmi vyhledávané jsou v dnešní době sedavých zaměstnání i zdraví prospěšné lymfatické masáže, které podpoří tok lymfy a detoxikaci organizmu. Stagnace lymfy je častou příčinou mnoha zdravotních potíží. Po této proceduře se budete celkově cítit lépe, a dokonce zkrásníte. Co byste řekli na moderní lymfatickou masáž bambusovými tyčemi? Jde o nevšední zážitek, a navíc se můžete zbavit celulitidy, snížit hladinu cukru, uvolnit energetické blokády těla nebo se zbavit stresu.

Po návštěvě lázní Jupiter se budete cítit svěží, uvolnění a budete mít jistotu, že jste udělali něco prospěšného pro své zdraví.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz