Nežádoucí tmavé kruhy pod očima

Tmavé kruhy pod očima rozhodně nejsou žádnou ozdobou na tváři. Většina žen se pokouší o dokonalé zamaskování těchto „chybiček“ pomocí korektorů, pudru nebo make-upu. Ne vždy je ale výsledek dokonalý!

Zapoměňte na všechny pudry, korektory a make-upy. Poradíme vám jak s nehezkými kruhy zkoncovat.

Vyspěte se do růžova

Dostatek spánku je velmi účinná věc, kterou se dá proti kruhům bojovat. Spát byste měla minimálně sedm hodin denně. Tím vaše tělo dostane potřebný čas na regeneraci buněk pokožky.

Pitný režim

Do pitného režimu se určitě nepočítají nápoje jako je káva, alkohol a sladké limonády. Pokud chcete žít zdravě a vyhnout se tak zdravotním potížím, měli byste denně vypít 2 litry čisté vody. Nápoje s obsahem kofeinu nebo alkoholu přispívají k dehydrataci organismu, takže kruhy pod očima ještě více vyniknou.

Masáž a chladivý obklad

Pokud se chcete kruhů zbavit rychle, přiložte si na oči kapesník namočený v ledové vodě nebo čajové lžičky, které jste dala chladit do mrazáku. Mezi osvědčené rady patří i přikládání vlhkých čajových sáčků a plátků okurek. Použít můžete speciální gelové masky, které fungují i při bolestech hlavy.

Rozmazlujte se očními  krémy

I pleť kolem očí potřebuje svoji péči. Pro dokonalou hydrataci očního okolí je nutné používat speciální oční krémy. Pokožka kolem očí má odlišnou strukturu než pokožka na obličeji, není tedy schopna absorbovat dostatečné množství živin z „obyčejného“ denního krému, a potřebuje pouze speciální přípravky.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz