Láska z internetu – Je to vůbec možné?

Dnes už nikoho nepřekvapí, když se dozví, že jeho známá poznala svého přítele na internetu. Mnoho lidí tráví poměrně dost času na různých serverech chatováním.  Ne každý má čas či odvahu vyrazit večer sám do společnosti. A samotnému se mu mohou večery zdát nekonečně dlouhé.

Tak se stalo běžným zvykem, že si budujeme virtuální vztahy s lidmi z různých končin světa. Pokud dodržujeme zásady s tímto spojené, nic nám nehrozí. Ne vždy nám však musí druhá strana říkat pravdu. V dnešním článku si představíme nejčastější lži, které se používají mezi muži a ženami.

Osobnostní profil

Mnohé z profilů nabízejí možnosti, kde stačí pouze kliknout na určitou odpověď. To je však zavádějící a díky tomu mohou ze sebe lidé dělat to, co ve skutečnosti nejsou. Pro upřesnění uvedeme příklad. Klasicky by člověk u kolonky „alkohol“ o sobě něco napsal. Takto se nabízí ano, ne, příležitostně. Příležitost je každý den, víkend či pouze určité jubileum? Někomu může připadat, že je to zcela normální a vlastně moc nepije. Takto dochází k mylné představě o člověku na druhém konci. A jak si stojí děti? Jsem-li rozvedený a nemám děti u sebe, mohu dát ano, ale i ne. A co otázka na tělo – drogy? Ale tak párkrát jsem si šňupnul, ale to přece nikdo nemusí vědět – NE.

Dál pokračovat určitě nemusíme. Zkrátka ne každý osobností profil berte vážně. Ono velmi záleží, za jakým účelem chatujeme. Toužíme-li se s někým seznámit, obezřetnost je na místě. V tomto případě je lépe vyhledat osvědčené seznamky, recenze a příběhy uživatelů. Pokud se příliš upnete k představám, může to být jedno velké zklamání. Virtuální realita se od klasické zásadně liší! Alarmující je to, že jejímu pokušení podléhá čím dál více lidí.

Fotoshop to jistí

K poměrně častým lžím na internetu patří lhaní o váze-výšce a celkovém vzhledu. Díky programům na úpravu fotografií není žádný problém ze sebe udělat krásnou ženu či muže. Jiní sice fotky neupravují, ale zato používají prastaré fotografie z dob, kde měli třeba o 15 kilo méně.

Možná namítnete, že krása není nejdůležitější, když si dva rozumí. Tento výrok často používají lidé, kteří se neocitli tváří v tvář podvodu. Nejde pouze o pár kilogramů nebo let navíc, ale o to, že s vámi daný člověk nejednal čestně. Takovým zastíráním pravdy si však lidé ubližují sami. Budete pak ještě tomuto člověku někdy věřit?

Ředitel s.r.o.

Zkuste občas navštívit seznamku a prozkoumejte profily žen, které hledají partnera. Nezřídka mnohé z nich uvádí podmínku, aby byl partner schopen je zajistit. Vlastnil automobil, přijal její děti a podobně. Sama svůj příjem nebo práci však nikde neuvádí. Výjimku netvoří ani muži, kteří se pasují na ředitele firmy. Jaké firmy? To už ve většině případů neuvádí. Co z toho plyne? Není seznamka, jako seznamka. Hledáte-li opravdový vztah a lásku na internetu, hledejte kvalitní seznamky. Ty lepší a ověřené bývají většinou zpoplatněny.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Bydlení

Aktuality z domova partner webu Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz