Máj lásky čas

Pánové, neměli jste letos koho políbit pod rozkvetlou třešní? Díky pandemii koronaviru je to letošní jarní seznamování krapet ztížené. Na ulici neodhadnete, zda se na vás slečna usmívá nebo ne, když mají všichni okolo nasazené roušky. Do baru na panáka prozatím nesmí nikdo a v rouškách na zahrádkách má každý plno práce s přemýšlením, kdy si může nebo nemůže sundat roušku.

V kancelářích jsou také všichni zahalení, lidé spěchají, aby byli co nejdříve doma, aby si tu nutnou ochranu mohli sundat. Snad se někdy dočkáme dne, kdy na tyto časy budeme s úsměvem na tváři nostalgicky vzpomínat jako na časy, kdy se nosily ty roušky. Prozatím je ovšem jen tak nesundáme, a pokud jste single v období COVIDové pandemie, ale chtěli byste to změnit, zůstává asi jedinou možností k seznámení online seznamka.

Seznamek je spousta druhů, a pakliže jste se rozhodli seznámit online pomocí internetu, dbejte na reference a vyberte si nějakou ověřenou, ať zbytečně nemrháte časem na špatném seznamovacím portálu. Jednou z kvalitních seznamek naleznete na odkazu https://www.czech-single-women.com/. Jsou zde dámy, slečny a paní, které to se seznámením myslí opravdu vážně a profily uživatelů jsou pečlivě ověřovány, takže se vyhnete dopisování s fejkovými profily.

Kdo ví, třeba právě na vás se usměje štěstí a na Vánoce budete mít pod stromečkem kromě dárečků i novou přítelkyni. A jednou budete spolu vnoučatům vyprávět, jaké to bylo žít v době koronaviru. Tak neváhejte a pojďte lásce trochu naproti.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz