Nadělte si k Vánocům nového partnera

Jste na procházky spadaným podzimním listím samy? Nemáte si večer s kým číst knížku pod dekou, vypít si svařák a po náročném dni si popovídat? Váš loňský kabát již tolik nehřeje a vy hledáte teplou náruč, která by vás objala? 

Blíží se čas Vánoc, období rozdávání radosti, lidi jsou si tak nějak blíž a jsou otevřenější a srdečnější. Pokud se nechcete na vánočním večírku líbat pod jmelím s nudným Petrem z účtárny a chcete, aby byl pod stromečkem kromě dárků také partner na úrovni, je nejvyšší čas začít tu svou drahou polovičku hledat. Ale kde? Určitě na něj nenarazíte na hodinách hormonální jógy pro ženy, doma ve skříni a ani na kávičce s kamarádkou, které, týden, co týden kazíte chuťový prožitek z dortíku svým fňukáním, že už byste vážně chtěla najít toho svého pana Božského.

Tip redakce:  Buďte sexi během pár vteřin!

Seznámení vlastně ani není tak složitá věc, stačí se více usmívat, nabourat do toho sympaťáka v nákupním centru košíkem, či se seznámit na procházce s pejskem. No, ale jak to řešit, když trávíte dny i večery v práci, nebo máte doma místo roztomilého psíka velmi nespolečenskou kočku s autistickými rysy? Nebo máte malé dítě, a veškeré vaše vycházky místo na koncerty a do divadel, vedou na dětské hřiště?

Zkuste navštívit stránky: https://www.evropska-seznamka.cz/, kde se můžete potkat s podobně časově zaneprázdněnými lidmi a uvidíte, že vaše čekání na drahou polovičku nebude tak dlouho trvat. Trošku tomu svému štěstí pomozte a místo dopisu Ježíškovi si zkuste sepsat vaše kladné stránky a záliby, abyste si vytvořila co možná nejzajímavější profil. Udělejte si s kamarádkou holčičí odpoledne, vyberte nějaký prima outfit, poproste kamarádku, aby vám udělala novou fotku, na které se nezapomeňte usmívat a je to. Ježíšek vám nejspíš nového partnera nepřinese, protože by nešel zabalit. Ale jistě tam někde v dáli za monitorem sedí pan Božský, který si zakládá svůj profil a těší se až potká tu pravou – Vás.

Tip redakce:  Proč kuchyňské digestoře Faber?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz