Kvalitní průmyslový vysavač se vyplatí

Firemní prostory musí vypadat reprezentativně a každodenní úklid je nezbytný. Důležité je vlastním vhodnou techniku, která si dokáže poradit s jakýmikoli nečistotami. Zejména starší vysavače a další již delší dobu sloužící přístroje mohou odvést nedokonalou práci. S kvalitním technickým vybavením se nejedná o nijak náročnou a zdlouhavou činnost. Budete mít navíc zaručený vynikající výsledek. Výbornou volbou pro nákup průmyslových vysavačů a jiného úklidového sortimentu je internetový obchod Uklizenoshop.cz, který si společně s některými typy zmiňovaných přístrojů představíme.

průmyslový vysavač

Kompletní úklidové vybavení

Společnost Uklizenoshop.cz nabízí pestrou paletu nejrůznějšího úklidového sortimentu. Je součástí známé skupiny PPN group s.r.o., a to spolu s dalšími zajímavými službami. Jmenovat bychom z nich mohli zejména uklizenozavas.cz či vyzehlimezavas.cz. Vyznačuje se maximální profesionalitou a zaměřením na všechny úklidové služby týkající se například úklidu domácností, firemních prostor, anebo čištění oken ve výškách či komplexního interiérového i exteriérového mytí automobilů. Její doménou jsou mimo jiné průmyslové vysavače, z nichž uvádíme některé známé a oblíbené modely.

Průmyslový vysavač Soteco Nevada High Tech 215

Hledáte-li jednoduchý a výkonný typ, vyplatí se vsadit na průmyslový vysavač Soteco Nevada High Tech 215. Jedná se o zcela nový profesionální model na podvozku, který je určen pro suché i mokré vysávání. Vybaven je mimo jiné i kruhovým kartáčem a bohatým příslušenství. Samozřejmostí je antikorozní úprava. I větší prostory uklidí dokonale.

Průmyslový vysavač Viper LSU 375

Průmyslový vysavač Viper LSU 375 je velice výkonný a vhodný pro vysávání jak vody, tak suchých nečistot. Výkon tohoto vysavače ja zajištěn třemi nezávislými sacími turbínami. Ve chvíli, kdy budete vysávat suché nečistoty, tak je lze vysávat přímo do samotné nádoby bez použití filtračních sáčků a výrobce doporučuje použití před-filtru Nylon. V případě, že budete sát vodu, vyjmete filtr. Vypouštění vody je zajištěno pomocí vypoštěcí hadice. Úklid s tímto přístrojem bude pohodlný a rychlý.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz