Kam k moři za nočním životem?

Přímořské destinace nelákají turisty pouze svými písečnými plážemi a průzračným mořem. Čím dál větší oblibě se těší lokality, kde to žije zejména v noci. Chystáte-li tedy se v létě prožít horečku (nejen sobotní) noci přímo u moře, nechte se inspirovat naším seznamem top party lokalit! 

Lindos, Rhodos

Rhodos je stále jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací nejen pro rodiny s dětmi, ale zejména také pro všechny mladé, kteří sem vyráží za nočním životem. Nejoblíbenějším cílem je přitom jihovýchodní letovisko Lindos, kde se nachází vůbec nejlepší kluby celého ostrova. Zavítat můžete například do vyhlášeného klubu Amphitheatre nebo do v ledu vytesaného Lindos Ice Baru, který byl prvním svého druhu v celém Řecku. Vstupné vás tu bude stát 14€.

Tip redakce:  Cestování po světě není problém, když…
rock formation on shore during day

Ibiza, Španělsko

Královnou všech destinací, které ožívají až po setmění, je jednoznačně Ibiza. Místní letní party jsou známé po celém světě a každoročně se sem sjíždí tisíce mladých lidí prožít bujaré noci se svými kamarády. Vyhlášené jsou zejména kluby Pacha, Amnesia či Ushuaïa, kde se za mixážním pultem střídají světoznámá jména, jako jsou například Calvin Harris, Martin Garrix či David Guetta. Za vstupné dáte v rozmezí 25-60€, obyčejná voda vás vyjde na 9€, pivo na 12€.

woman on hammock above body of water

Barcelona, Španělsko

Ještě na moment zůstaneme ve Španělsku, přemístíme se však do Barcelony. I ta svým návštěvníkům poskytuje perfektní zázemí pro dlouhé noci strávené v opojení letních tónů. Vyhlášeným podnikem je zejména La Terrrazza, kde si můžete pod širým nebem vychutnat osvěžující letní drinky i vyladěné taneční sety, které často znějí až do brzkých ranních hodin. Vstupné na akce se liší dle období a účinkujících interpretů, ve většině případů se však ceny pohybují mezi 15-40€. 

Tip redakce:  Je vaši vášní cestování? Cestujte častěji díky Newgo.cz
group of people walking near brown church

Pag, Chorvatsko

Ani v Chorvatsku nezahálejí a po celou sezonu se těší neutuchajícímu nočnímu životu. Ty nejlepší noční večírky však zažijete na ostrově Pag, konkrétně na pláži Zrce. Nespočet barů a diskoték láká k protančení celé noci, nemluvě o tom, že skvělou zábavu můžete zažít i na jedné z několika party lodí, kde zažijete naprosto výjimečnou atmosféru. Vstupné na loď se pohybuje mezi 44-70€. 

red boat under cloudy sky

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz