Je vaši vášní cestování? Cestujte častěji díky Newgo.cz

Cestování není zrovna nejlevnějším koníčkem, ale díky Newgo.cz si budete moct dovolit cestovat častěji, než si nyní myslíte. Slevy na pobyty v nejen v České republice, na Slovensku a Polsku, to je Newgo.cz.

slevy

Poznáváte rádi nová místa? Máte rádi prodloužené víkendy? Rádi se touláte přírodou, nebo rádi relaxujete například v lázních? Pokud ano, nabídka pobytů ve slevách vás příjemně překvapí. Nejen, že budete mít radost z cestování, ale navíc ušetříte nemalé finanční prostředky. Pobyty ve slevách jsou nabízeny mnohdy se slevou až 70%, a to už stojí za to někam vyjet.

Přehledné hledání pobytů na Newgo.cz

Pobyty ve slevě jsou na webu zařazeny v přehledných kategoriích, nemusíte procházet tedy všechny nabídky, ale sami si zvolíte kategorii, která vás zajímá. Na výběr máte například wellness pobyty, turistika a hory, termály a lázně, vinařské pobyty, pobyty ve městech, zážitky a adrenalin. Poté stačí už jen vybranou kategorii rozkliknout a vybrat si, kam pojedete.

Pokud máte vybranou oblast, kterou byste chtěli navštívit, můžete zde hledat i podle lokality. Láká vás Vysočina, Jeseníky, Praha nebo byste chtěli do zahraničí? Záleží pouze na vás, kam se vydáte.

Chcete jet sám/ sama? S přítelem/ manželem nebo s partou přátel? Vyberte si pobyt dle vašich představ a užijte si ho s výraznou slevou.

Vybíráme pro vás

Rádi byste si prošli nějaké památky?

Český Ráj, penzion Mladějov 

Hrad Trosky, Prachovské skály a mnoho dalšího, to je Český ráj. Udělejte si radost a vyražte na pár dní relaxovat.

trosky

Pobyt je se slevou 43%, pro dvě osoby, s polopenzí, láhví vína na uvítanou, dezertem a kávou pro dva. Například na 2 noci stojí po slevě 1.450Kč.

Nebo dáváte přednost romantice pro dva?

Romantický pobyt pro dva na 3 dny v luxusním 4* botelu GreenYacht Hotel & Restaurant**** v Praze.

vltava Vltava

Jen si to představte, platba po Vltavě, romantická kajuta pro dva, láhev sektu na přivítanou, bohaté snídaně a 20% sleva v restauraci a na wellness služby. A to vše se slevou 63%, za pouhých 3.490Kč.

A rada na závěr? Před zakoupením pobytu si vždy vyhledejte reference těch, kteří už místo navštívili. Předejdete tak případnému zklamání z pobytu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz