Cestování po světě není problém, když…

Žijeme ve skvělé době, kdy si člověk může večer rezervovat letenku a další den už je v letadle, které míří na druhou stranu zeměkoule. V mnoha případech je cestování opravdu jednoduché a bezpečné. Přesto se i v dnešním světě mohou přihodit události, které působí nepříjemnosti. Cestu si užije ten, kdo je na ně připraven.

Nenechte nic náhodě, stát se může cokoliv

A přitom stačí málo. Chvilka nepozornosti, trochu smůly nebo nešťastná shoda náhod a problém je na světě. Když máte například pojištění do zahraničí od ERGO, tak se mnoha vzniklým nepříjemnostem vyhnete. Toto pojištění například kryje výdaje spojené se škodou na majetku až do 1 milionu korun. V závislosti na zvoleném tarifu budete kryti i při dalších událostech, které by mohly poznamenat lidskou psychiku, ale také peněženku.

Jde to levně!

Cena cestovního pojištění přitom není závratná. Záleží na zvoleném termínu cesty, na délce a množství pojištěných osob. V každém případě se sjednání vyplatí, protože nebudete muset řešit problémy, které se mohou stát každému. Některé události jde předvídat. Díky tomu lze ke konkrétním činnostem přistupovat opatrně. Jsou však i problémy, které se objeví z ničeho nic a člověk s tím nic neudělá. Mezi ně patří třeba i obyčejná bolest zubu. Běžné lékařské ošetření v zahraničí však může udělat pořádný vítr v peněžence, protože může stát i 5 000 Kč. Když nemáte pojistku, hradíte vše ze svého. Proto rozhodně nikdy nevyrážejte jen s modrou kartičkou od pojišťovny. Další rizika jsou popsána zde.

Z domova, a to i o víkendu

Dřív musel člověk vyrazit do města, kde šel do vybrané pobočky a všechny dokumenty musel podepsat na místě. Často v časovém presu, takže si ani nestihl přečíst všechny smluvní podmínky. Dnes je vše jiné, nabízí se pohodlné a rychlé sjednání pojištění on-line. Bez časové tísně si můžete vybrat tarif, který nejvíce odpovídá charakteru vaší cesty. Kdybyste však měli jakýkoliv problém, tak se nebojte ozvat. Stačí zavolat na klientskou linku 221 585 111, nebo na e-mail info@ergo.cz, kde vám proškolený personál rád zodpoví jakýkoliv dotaz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz