Rauty a oslavy i pro náročné

Vychutnejte si svou oslavu naplno, a to díky profesionálním cateringovým službám. Catering si dnes můžete zajistit nejen na svatební hostinu či na firemní večírek, ale třeba i na obyčejný raut. Rauty jsou totiž poslední dobou velmi oblíbené. Jedná se o neformální typ pohoštění pro vaše přátele, rodinu nebo pro kolegy z práce. Nechte si tedy poradit od odborníků, jak ho dovést k dokonalosti.

Naplánujte vše do posledního puntíku

Každá akce, jejíž součástí je i občerstvení, vyžaduje pečlivě plánování, které zabere i několik týdnů dopředu. Moderně využívané rauty jsou mnohdy i náročnější než obyčejné hostiny, protože občerstvení je zde často přímo ve vaší režii. Navzdory tomu, že se jedná pouze o neformální akci, tak určitě chcete, aby se vám stoprocentně povedla.

Tip redakce:  Bulharsko: skvělé místo pro rodiny s dětmi

Zárukou úspěchu vašeho rautu je hladká organizace, o níž se postará profesionální cateringový tým. Díky němu bude atmosféra celé akce mnohem přátelštější a vy sami si odpočinete, jelikož nebude vše ležet pouze na vašich bedrech. Občerstvení si můžete naplánovat sami nebo si ho nechat doporučit. Zkušení pracovníci ze strany cateringové společnosti vám navíc pomohou doladit i další detaily.

Perfektně zorganizované rauty se společností Zámecký catering

Společnost Zámecký catering se vždy o vaše hosty perfektně postará, takže s kvalitou jejích služeb rozhodně budete spokojeni. Například objedná prostory pro konání celé akce (pokud nemáte vlastní, můžete využít restauraci Zámecká terasa), zajistí adekvátní výzdobu, připraví menu, zarezervuje dostatek míst pro ubytování vašich hostů a samozřejmě obstará i personál pro obsluhu během celé akce.

Tip redakce:  Vinařské tradice jižní Moravy

Pro bližší informace navštivte webové stránky společnosti, kde můžete zadat nezávaznou poptávku a služby si nechat ocenit, případně je ihned objednat. Na nic však nečekejte, kapacity pro letošní rok se rychle plní.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz