Jazyková škola Jipka otevírá novou pobočku v Brandýse nad Labem

Chtěli byste se naučit novému cizímu jazyku, nebo se v některém, který jste se již učili slyšitelně zlepšit? Dnešní doba si žádá umět alespoň jeden cizí jazyk na vyšší úrovni. Nejžádanějším jazykem je logicky angličtina, ale žádané jsou i němčina, ruština, španělština, italština či francouština.

jipka - jazyková škola

Pro studium jiných cizích jazyků se zájemci rozhodují často vůči zaměstnání nebo dlouhodobým poznávacím cestám do zahraničí. Dalším častým obdobím intenzivního studia cizích jazyků je období po maturitě. V případě, že se student nedostane na vysokou školu, často přemýšlí, kudy se budou jeho další životní kroky ubírat. Jednou z cest je zvolit pomaturitní studium cizích jazyků. Ať už se rozhodnete pro pomaturitní studium cizích jazyků či jazykový kurz, můžeme doporučit jazykovou školu Jipka. Jipka vám v dnešní době nabízí jazykové kurzy Brandýs, Praha, Plzeň, Rokycany a České Budějovice.

Proč zvolit jazykovou školu Jipka?

Jazyková škola Jipka má dloholetou tradici a mnohaleté zkušenosti, klade důraz především na kvalitně odvedenou práci. Jejím posláním je poskytnout svým klientům odborné vzdělání a případně je připravit na úspěšné složení zkoušek. Nejen Jazyková škola Brandýs, ale i ostatní pobočky, zaměstnává rodilé mluvčí a vzdělané lektory, kteří mají ke studentům individuální přístup.

Jak už bylo zmíněno, Jipka působí momentálně v pěti městech, nejnovější pobočkou je jazyková škola Brandýs nad Labem, která sídlí v budově na Masarykově náměstí s číslem popisným 1766.

Jaké jazykové kurzy Jipka nabízí?

V jazykové škole Jipka si můžete zvolit z několika nabízených kurzů, od jazykového kurzu Juniorka, který je určen dětem od 4 let, přes přípravné kurzy k maturitě, obecné kurzy, pomaturitní kurzy, kurzy třetího věku až po jazykové kurzy, které jsou nezbytné k úspěšnému složení mezinárodní zkoušky Cambridge English. Pokud se potřebujete rozmluvit, můžete zvolit kurz konverzace. V případě, že se nechcete dělit o čas s ostatními studenty nebo se potřebujete v krátké době zdokonalit v cizím jazyce, můžete zvolit individuální výuku, kterou Jipka nabízí také.

Cizí jazyk je cesta k lépe placené práci

Zaměstnavatelé mají na své pracovníky stále větší nároky a jedním z nich je znalost alespoň jednoho cizího jazyka. Pokud umíte angličtinu či němčinu na profesionální úrovni, můžete si vyšlapat cestu k zajímavému pracovnímu postu.

Pro zaměstnance nabízí Jipka firemní výuku

Pokud byste rádi svým zaměstancům dopřáli výuku cizích jazyků, tak Jipka vám může poskytnout komplexní výuku cizích jazyků pro vaše zaměstnance formou skupinové nebo individuální výuky. Firemní výuka je plně přizpůsobena požadavkům, které si zvolíte. Výuka probíhá buď v prostorách vašeho pracoviště, nebo v blízkém okolí. Popřípadě můžete využít učeben jazykové školy Jipka. Lektoři dojíždí na smluvené místo výuky zcela zdarma.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz