Prestižní titul otevírá nové možnosti

Uchazeči o zaměstnání s titulem MBA jsou mezi zaměstnavateli často upřednostňováni. To ovšem není jediný důvod, proč začít studovat na Cambridge Business School. Kromě prestižního titulu si totiž odnesete především nové znalosti a dovednosti, které se naučíte aplikovat do praxe a využívat tak nově získané poznatky v běžném chodu firmy. Podívejte se na nabídku manažerských profesních programů a vyberte si takové zaměření, které vám pomůže v dalším profesním rozvoji a při kariérním postupu.

Business man.

Prestižní studium MBA

Studujte program MBA (Master of Business Administration) a po jeho úspěšném absolvování získáte prestižní titul MBA. Na Cambridge Business School, přední české MBA škole, trvá studium 1 rok a probíhá v češtině. Distanční forma studia zde nabízí velkou časovou flexibilitu a dává možnost studovat i těm nejvytíženějším. Výuka se koná 4x do roka, vždy o sobotách, a dále se studenti vzdělávají prostřednictvím e-learningového systému. Kvalitní vzdělání v prestižních oborech je zajištěno profesionálními lektory, kteří nejsou pouhými teoretiky, ale lidé z praxe, skuteční odborníci na vyučovanou problematiku. Kvalitu Cambridge Business School dokládá i certifikát od prestižní vzdělávací organizace IES (International Education Society), která škole udělila zvýšení ratingu na „Zavedená instituce s pevným postavením na vzdělávacím trhu“.

Tip redakce:  Rychlé půjčky do výplaty – jaké existují a k čemu jsou vhodné?

Studijní program BBA

Další možností je studium programu BBA (Bachelor of Business Administration), které je nižším stupněm programu MBA. BBA studium je určeno především pro středoškoláky, kteří se chtějí naučit základy managementu. Je uzpůsobeno tak, aby studentům poskytlo všechny potřebné teoretické znalosti z oblasti managementu. Často je tento stupeň studia vnímán jako příprava na studium MBA.

Executive LLM

Studijní program Executive LLM je tradičním a uznávaným modelem studia se zaměřením znalostí z právních oblastí. Získáte důležité vědomosti hlavně z oblasti obchodního a soukromého práva, které jsou klíčové pro úspěšné a naprosto legální podnikání.

Proč studovat některý z uvedených programů

Kromě nesporně důležitých a praktických znalostí získáte širší uplatnění na trhu práce a naučíte se efektivně řídit jak své oddělení, tak svou vlastní firmu. Znalosti se díky odborným lektorům naučíte převádět do praxe a s trochou odvahy se budete moci směle pustit do vlastního podnikání bez zbytečných rizik způsobených neznalostí základních informací.

Tip redakce:  Cloudové služby na platformě VMware nebo Microsoft

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz