Dveře PB – akční nabídka jen v lednu

Přemýšlíte o rozsáhlejší rekonstrukci nebo jen o oživení stávajícího interiéru? Výměna dveří může být tím pravým odrazovým můstkem pro zkrášlování vašeho bytu v novém roce. Tím spíše, když je tu firma Dveře PB a její akční nabídka. Do 31.1.2016 je totiž montáž dveří se zárubněmi zdarma!

 

 

Dveře PB - akční nabídka

Dveře PB – akční nabídka

 

Dveře PB – prověřená kvalita

 

Dveře PB čerpá z letitých zkušeností v oblasti prodeje dveří a tak nabízí pouze prověřené a spolehlivé značky, které dokáží nabídnout nejvyšší kvalitu a prvotřídní design. Můžete si tak, v katalogu nebo ve vzorkových prodejnách v Praze a v Příbrami, prohlédnout výrobky nejen tuzemských firem a vybrat si z velkého množství barevných a designových provedení. Máte chuť vkročit do nového roku dveřmi s dávkou vznešené elegance? Nebo snad jedinečnými moderními dveřmi s netradičním designem? Vše záleží pouze na vaší fantazii u firmy Dveře PB si v katalogu určitě vyberete.

Dveře a zárubně patří k sobě

 

Ke dveřím samozřejmě patří i odpovídající zárubně, Dveře PB a jejich akční nabídka na to pamatují a tak máte do konce ledna možnost vybrat si pěkné nové dveře i se zárubněmi a nechat si je namontovat zcela zdarma. Kvalita zárubní je důležitá a tak Dveře PB nabízejí zárubně pouze z kvalitních materiálů, přesně strojově opracované, odolné, mohutné konstrukce a na přání i atypických rozměrů. Neslouží pouze k upevnění dveří, ale dotvářejí celkový design, dokáží podpořit design dveří a dotvoří tak jedinečnou kombinaci, která promění váš byt. Dveře PB a jejich akční nabídka do 31.1.2016 je příjemnou možností jak si prodloužit atmosféru Vánoc a nadělit něco pěkného i pro váš byt.

Zastavte se za námi na prodejně

 

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

 

 

 

1 Komentář od “Dveře PB – akční nabídka jen v lednu”

  1. […] váš host jako první, je důležité nejen bezpečnost, ale v dnešní době také design. Bezpečnostní dveře Praha vám i tady vyjdou vstříc. Pozornost je věnována nejen odolnosti vůči vniknutí, ale také […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz