Poznejte sami sebe díky koučinku

Ocitli jste se v tíživé životní situaci a potřebujete osobního rádce, který vám z ní pomůže? Nemáte uspořádané myšlenky, a proto neodvádíte v osobním i profesním životě práci na sto procent? Ideálním východiskem může být osobní kouč. Hlavním úkolem osobního kouče je klást ty správné otázky, na které si nyní ještě neumíte odpovědět. Dobrý kouč vám s tímto pomůže, nasměruje vás. Poté si už poradíte v mnoha obtížných životních situacích sami.

osobní kouč

Každý kouč přistupuje ke své práci jinak. Ačkoliv jsou cíle koučinku téměř totožné, každý kouč má jiné metody a jiné postupy. A proto bude nejlepší si průběh koučinku ukázat u konkrétního osobního kouče. Pakliže vyhledáváte koučink Ostrava, můžete se obrátit na služby paní Bartoníkové.

Jak osobní koučink probíhá?

Neumíte řešit konflikty a spory, nicméně vaše profese to vyžaduje? Chcete předejít riziku vyhoření a vyrovnat se se změnami? Hledáte osobní motivaci? Osobní kouč vám bude servírovat jednu výzvu za druhou, díky čemuž pozná, jakou hodnotu má ve vašem životě úspěch a vítězství. Osobní kouč se stane vaší pravou rukou v pracovním i osobním životě. Jeho úkolem není řešit za vás problémy. Smyslem koučinku je navázat hluboký rozhovor, díky němuž začnete poznávat sami sebe a měnit se k lepšímu.

Koučink paní Bartoníková staví na několika sezeních, přičemž bývá běžných asi pět setkání během tří měsíců. Jedno sezení trvá 50 minut. Cílem úvodní konzultace je ujasnit si téma, postup, aktuální situaci a vaše očekávání. Také se stanoví forma a místo koučinku. Při dalším střetnutí se hledají ideální řešení a metody jejich realizace. Poté je důležitá zpětná vazba a shrnutí toho, co se vám (ne)povedlo. Při závěrečném setkání dojde k celkovému hodnocení účinku koučování a osobní kouč vás seznámí s vhodnými opatřeními.

Osobní kouč Ostrava – paní Bartoníková – realizuje koučink v několika formách. Nejžádanější je tváří v tvář. Velmi často se používá také koučink po telefonu a poslední možností je přes Skype.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz