Jaké jsou nejnovější trendy ve sportovních hodinkách?

Ve světě moderních technologií by se mohlo zdát, že náramkové hodinky nemají již své místo, nicméně opak je pravdou. Hodinky už dávno neslouží jako nositel informace o aktuálním času, ale stávají se doslova módním a multifunkčním doplňkem. V následujících řádcích se podíváme konkrétně na trendy sportovní hodinky značky TomTom.

sportovní hodinky

Sportovní hodinky, jak už samotný název napovídá, se používají při provozování různých sportů. Moderní kabát nahodily hodinky značky TomTom, jež se pyšní nejen svým nadčasovým designem, ale také řadou funkcí. Sportovní hodinky s GPS, které nabízí také značka TomTom, nachází na sportovní půdě stále širší uplatnění.

Běžecké TomTom hodinky s měřením tepu

Společnost TomTom je významným výrobcem navigací do auta a není se divu, že své produktové portfolio rozšířila také o sportovní hodinky s GPS. Z nabídky jsme si vybrali konkrétně model Runner Cardio, který vedle ostatních funkcí slibuje přesné a užitečné monitorování srdečního tepu.

Voděodolné hodinky honosící se tenkým tělem s tloušťkou 13,8 mm a hmotností 63 gramů disponují displejem o velikosti 22 x 25 mm. Velký displej, který zobrazuje informace o vzdálenosti, době běhání a rychlosti, je odolný proti škrábancům a nárazům. Rozlišení displeje je 144 x 168 pixelů. Výdržnost baterie je deset hodin.

Předností tohoto modelu je maximálně přesná satelitní navigace GPS, která neměří podle délky kroku či švihů rukou. Hodinky jsou schopny přesně zaznamenat trasu běhu, rychlost a další pro sport důležité údaje. A když se ocitnete v oblasti bez GPS signálu, hodinky měří vzdálenost podle pohybů vaší ruky (stejně jak to dělají obyčejné hodinky bez GPS). V neposlední řadě vás nadchne intuitivní ovládání. Běžecké TomTom hodinky s měřením tepu disponují jedním čtyřsměrným tlačítkem, které slouží ke snadnému ovládání.

Samozřejmě, měření času a vzdálenosti je skvělá vlastnost hodinek, ale tím jejich vybavenost rozhodně nekončí. Model Runner Cardio má zabudovaný monitor srdečního tepu a činnosti. A to je jejich konkurenční výhodou. Můžete se tak ihned dozvědět, jak vaše tělo pracuje při sportování.

Jelikož se jedná o sportovní hodinky, nesmí chybět ani praktické funkce pro sportovce. Můžete neustále zdolávat osobní rekordy a závodit tak sami se sebou. Kromě časů je možné zobrazit zpětně také mapy vašich tras, protože data se ukládají online. TomTom hodinky jsou kompatibilní s mnoha sportovními aplikacemi, do nichž je možné záznamy bez problémů odeslat.

Běžecké TomTom hodinky s měřením tepu byly pro tuto recenzi vypůjčeny z prodejny Datart. Prodejce Datart má ve své nabídce sportovní hodinky značky TomTom, mezi nimiž nechybí ani popisovaný model Runner Cardio.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz