Chcete nový mobilní telefon za bezkonkurenční ceny? Poradíme vám!

hledejceny_cz

Zdali zvažujete koupi nového mobilního telefonu, ať už z důvodu, že váš stávající spadá spíše do dávné historie, nebo do doby kdy jste sjížděli Vltavu a jeho vzhled připomíná právě pádlo, máme pro vás pár nápadů, kde hravě najdete ten nejlepší. V dnešní době není vůbec lehké se zorientovat na trhu, jelikož máme na výběr z mnoha druhů aparátů, ale také z nespočet prodejních míst. Nový mobilní telefon můžete zakoupit buďto v kamenných prodejnách, nebo se uchýlit ke koupi prostřednictvím internetu. Jeho nespornou výhodou je, že můžete vybírat v pohodlí domova, ale také získáte lepší přehled, kde je vás mobil zrovna nejlevnější!

rotator_banner_02

Jak vybírat?

Pokud zatím nemáte tušení, který typ telefonu zvolíte, nebo pro jakou značku se uchýlit, nezoufejte! Stačí zadat na internetových stránkách mobily.hledejceny.cz pár základních údajů, které při výběru požadujete a máte vyhráno. Pro začátek postačí, když zadáte nejvyšší možnou částku, kterou jste ochotni za mobil zaplatit. Dále máte možnost zvolit výrobce, typ telefonu (dotykový, klasický, odolný, pro seniory, nebo véčka), operační systém (Apple, Android, Blackberry, nebo Windows Phone) a na závěr vyberete vlastnosti, které nesmí vašemu telefonu zaručeně chybět! Systém vám přefiltruje vaše zadání a už můžete s radostí vybírat vašemu srdci nejbližší telefon. Velice jednoduché, co říkáte?

Apple  iPhone 6 plus

img_1904207

 

Apple iPhone 6 plus

Podíváme se na revoluční novinku od americké firmy Apple, která přinesla tento rok na trh nový telefon Apple iPhone 6 plus. Oproti svému poslednímu předchůdci Apple iPhone 5s se může novinka pochlubit zejména větším displejem s velikostí 5,5 palce.

Tip redakce:  Historie firmy Lego

Je vybaven procesorem A8, který by měl zaručit rychlejší a plynulejší chod telefonu. Také energetická náročnost klesla až o neuvěřitelných 50%, díky které telefon vydrží v nečinnosti až 16 dní. Pro fotografování je iPhone vybaven zadním 8Mpix fotoaparátem, automatickým ostřením s vylepšeným Focus Pixel a HDR technologií. Pro placení bezkontaktně byla vyvinuta nová služba Apple Pay. Budete tak moc zaplatit jediným dotykem cokoliv na internetu. Cena se u nás pohybuje od 20.690 Kč až do výše 28. 990 Kč. Z tohoto důvodu je velice výhodné si najít nejlevnější cenu na trhu díky chytrým stránkám mobily.hledejceny.cz.

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz