Golfový vozík – které parametry sledovat při nákupu?

Golf cart on Florida golf course at sunset

Většina sportovců, kteří provozují golf častěji, si velmi rychle pořídí golfový vozík. A nejen ti, i spousta dalších, kteří sice nehrají obden, ale i tak se jim nechce veškeré vybavení zvedat a přenášet po celou dobu hry. A že je vybavení poměrně dost, o tom není pochyb. Když si vezmete, že můžete za odpoledne nachodit i několik kilometrů, golfový vozík vás určitě neponechá bez zamyšlení.

Pro jaký golfový vozík se rozhodnout?

Navštívíme-li golfový obchod, záhy zjistíme, že nabízí více typů golfových vozíků. Vybírat můžete podle počtu kol, tedy dvoukolové, tříkolové nebo čtyřkolové. Pak je otázkou, jestli jste ochotni tlačit vozík svépomocí, nebo zvolíte elektrickou variantu. Dalším typem jsou juniorské golfové vozíky.

Tip redakce:  Máte rádi víno? Nakupujte na e-shopu internetovyporadce.cz

Dvoukolové golfové vozíky jsou nejlevnější, ceny začínají už kolem 1 000 Kč. Je ideální pro začátečníky, kteří investovali do výbavy. Také si budou moci rozmyslet, jestli je golf „to pravé ořechové“, a kdyby je nezaujal, je lepší mít „v něm“ investováno co nejméně peněz. Jsou i lehké a snadno se vejdou do kurtu auta. Nevýhodou je, že nemají takovou stabilitu a pokud máte příliš mnoho „nákladu“, ne všechno naložíte. Pomoci mohou doplňky pro vozíky, díky nimž získáte víc úložného prostoru.

Tříkolový a čtyřkolový golfový vozík

„Tříkolka“ je stabilnější, váží jen 4 kg, může mít brzdu, což je velmi praktické, nestane se, že by vám popojel. Na kola můžete pořídit násady s hroty, které jsou skvělé na podzim a v zimě. Na golfový vozík, jeho rám, lze připevnit sedátko pro chvíli odpočinku. Po složení jej vložíte do příruční tašky, a skládání je naprosto jednoduché.

Tip redakce:  Proč se hrací automaty stávají tak populární

Čtyřkolový je stabilní, má malé přepravní rozměry, snadno se přepravuje po greenu, na rozdíl od dvoukolového nemusíte udržovat jeho rovnováhu.

Více informací najdete na Golfchampion.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz