Jaká je úroveň kempů v ČR?

České kempy zažívají opět svůj boom a nejedna rodina raději než k moři, vyrazí kempovat do českých luhů a hájů.

České kempy znovu ožívají

Jedním z důvodů, proč se lidé do kempů vracejí, je jejich zvyšující se úroveň. Ještě před dvaceti lety byly kempy spíše nouzové řešení. Dnes je situace zcela jiná.  Z většiny zařízení se stala moderní místa k ubytování, kde nechybí nově vybudované sprchy a toalety, dětská hřiště či napojení na internet. Návštěvníci si mohou vybrat ubytování ve stanech, chatkách či karavanech, případně mobilních domech.  Poměrně pestrá je také nabídka možnosti stravování. Často bývá součástí areálu také obchod s čerstvými potravinami, včetně ovoce a zeleniny.

Tatam je doba, kdy jste si mohli půjčit maximálně badminton. České kempy nabízejí půjčení lodí, šlapadel, volejbalových sítí a míčů, ale také moderní atrakce jako vodní fotbal či zorbing či bazény se solárním ohřevem.  Některé kempy nabízí také animační programy a různé kulturní vžití včetně večerních diskoték.

Do kempů se vracejí rodiny s dětmi, rybáři, sportovní a turistické oddíly, vodáci ale i celé teambuildingové akce. Nároční zákazníci vyžadují také perfektně upravené místo a perfektní služby. Nezřídka je možné se ubytovat v průběhu celého roku. Ochotný personál, čisté toalety a sprchy, různé možnosti stravování a koupání přilákají ročně tisíce nových klientů.  V České republice je k dispozici 516 kempů a 321 chatových osad.  Vybrat si můžete například kempy s úzkým či naopak různým zaměřením.  Než se do kempu vypravíte, je vhodné zjistit, zda tam mají přístup i domácí mazlíčci, ale i to, jak je kemp zaměřený a jaké nabízí služby. Snadno by se mohlo stát, že místo klidného místečka si vyberete kemp, kde již od rána hlasitě duní hudba.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zpravycz.cz

Onlinepraha.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz