Jak vybrat vhodný prostor pro vaši přednášku?

Máte nové poznatky ve svém oboru nebo zkušenosti z cest po celém světe a chcete uspořádat přednášku pro své kolegy? Nepodceňujte správnou volbu konferenčního sálu. Poradíme vám jak na to.

Hledejte seriózní nabídky

Pokud máte konkrétní kandidáty, tak si v první řadě prověřte, s kým máte tu čest. Pročtení recenzí a ohlasů zabere několik desítek minut a nabídne vám zajímavé poznatky. Pokud se majitel jeví jako nespolehlivý, může to vaší přednášce výrazně uškodit a připravit vás o drahocenný čas.

Tip redakce:  Případy napadení PC jsou stále častější! Braňte svůj počítač efektivně!

Správná lokalita klíčem k úspěchu

Zvolte místo, které bude co nejlépe dostupné co nejvíce hostům. Ideálně v centru Prahy s blízkou zastávkou městské hromadné dopravy a s vlastním parkovištěm s dostatečnou kapacitou. Tak zajistíte všem příchozím dostatečný servis.

Počet hostů a kapacita sálu

Velikost sálu by měla co nejvíce korespondovat s velikostí pronajímaného sálu. Pokud bude prostor přeplněný, bude komfort vašich hostů značně snížený. V opačném případě nevypadá poloprázdný sál také nejlépe.

Buďte konkrétní a důslední

Samotný prostor by měl ladit s rázem celé akce. Příjemná atmosféra, odpovídající prostor a výzdoba sálu. Zaměřte se také na technické vybavení sálu. Nechte si připravit kvalitní ozvučení, osvětlení nebo tlumočnickou kabinku. Naplánujte také, zda budete chtít zajistit služby cateringu. Pronajímatel dokáže díky ideálnímu zázemí zajistit ty nejlepší podmínky. Vše konzultujte s daným managmentem s dostatečným předstihem.

Tip redakce:  Jak si vyzkoušet binární opce

Vybrali jste? Rezervujte

Našli jste po důkladném vybírání pro vaši přednášku ideální prostor? Neváhejte s rezervací. Včasná rezervace vám zajistí pevný termín a vy budeme mít dostatek času na ostatní přípravy.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz