Jak potěšit vašeho čtyřnohého přítele? Kvalitním krmivem pro psy!

Zdali máte doma psího miláčka, kterému byste udělali, co mu na očích vidíte, zkuste mu dopřát prvotřídní psí krmivo! Za takovou lahůdku vám jistě váš čtyřnohý přítel vřele poděkuje. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem a i psi se díky správnému a vyváženému krmivu můžou těšit z hustého a lesklého kožíšku.

baner_marp_1160x441

 

Není radno ani psí stravu podceňovat, jelikož i díky kvalitní stravě se pes dožívá mnohem delšího života a to už stojí za to, co myslíte?  Na trhu je nespočet možností, ať už jde o granule, konzervy, nebo různé psí pochutinky. Také máte možnost vybírat mezi spoustou značek a druhem krmiv. V dnešní době se velice rozšířilo kupovat psí krmivo prostřednictvím internetových obchodů, jelikož to šetří čas a leckdy i peníze. Na e-shopu www.nakrmpsa.cz si zaručeně vyberete to nejlepší pro svého psího miláčka.

Tip redakce:  Selhání ledvin u koček – může za to špatná strava i nedostatek tekutin!

NakrmPsa_logo_150dpi

Psí granule

Nejdůležitější při výběru je zvolit vhodné granule. Není to zrovna jednoduchý úkol, jelikož je důležité brát v potaz velikosti granulí a jak je váš pes aktivní. Granule se řadí do tří kategorií a to na malá, střední a velká plemena. Důvod je jednoduchý, malý Yorkšírský teriér jen stěží skousne granule určené například pro dospělého Zlatého retrievera. Poté hraje roli věk, kde máte na výběr z granulí pro štěňata, dospělé a seniory. Každé odvětví má speciálně vyváženou a upravenou stravu tak, aby splňovala požadavky určené ke stáří psa.

400

Psí konzervy

Zdali jste jedni z těch, kteří nemají čas ani chuť připravovat a vařit jídlo zvlášť pro psa, vsaďte na psí konzervy. Je dobré prokládat psovi stravu tak, aby nebyla pouze jednostranná. Proto je vhodné ke granulím zapojit i jiný druh potravy, aby se váš pejsek i ve stáří na jídlo těšil. Konzervy obsahují velký podíl masa a můžete si vybrat ve velkém množství druhů.

Tip redakce:  Zubní kámen u psa

60

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz