Holistické krmivo je ideální i pro vašeho psa! Proč?

Jste-li majitelem psa, máte obrovskou zodpovědnost. Musíte se snažit, abyste vašemu příteli zajistili kvalitní život. Měli byste mu nabídnout příjemné zázemí, věnovat se mu a velký důraz musíte klást na jeho stravu. Právě ta má zásadní vliv na zdraví psa. Mezi zodpovědnými chovateli vítězí tzv. holistické krmivo. V čem se liší od běžného a proč by si na něm měl pochutnávat i váš čtyřnohý přítel?

dog-hugs-baby5

 

Jen to, co psi potřebují 

Mnoho majitelů ve výběru krmiva chybuje. Dávají přednost nízké ceně a už se moc nezajímají o to, co krmivo obsahuje. U výrazně levných granulí se stává, že obsahují například obiloviny, které nemají pro psy žádnou výživovou hodnotu, nebo například masovou moučku místo masa apod. Takové krmivo se může negativně podepsat na zdraví psa.

Psi mají velmi citlivé zažívací ústrojí a právě tomu musí být jejich strava přizpůsobena. Holistická krmiva to splňují dokonale. Od běžných granulí se výrazně liší obsahem. Holistické krmivo je vyrobeno výhradně z čerstvých a kvalitních surovin a jeho složení je přizpůsobeno přirozeným potřebám psů jako šelem. Největší podíl ve složení má maso, dále potom ovoce, zelenina a další složky. Holistické granule nikdy neobsahují obiloviny a jiné nepotřebné složky. Pokud pes dostává tento druh krmiva, máte jistotu, že je jeho strava plnohodnotná. Pes je díky tomu zdravější a spokojenější. Holistické krmivo je určitě vhodné pro štěňata, aktivní psy i psí seniory.

Vsaďte na Taste of the Wild 

Na českém trhu jsou k dostání například granule americké značky Taste of the Wild, jejichž obsah tvoří výhradně kvalitní suroviny jako je:

  • Jehněčí maso
  • Maso z lososa
  • Bizoní maso
  • Srnčí maso
  • Ovoce
  • Zelenina
  • Kořínky bylin
  • Luštěniny a další

Granule Taste of the Wild navíc mají i skvělou chuť. Potěší i jejich cena: například granule Taste of the Wild – High Praire v balení 2,3kg stojí pouhých 310Kč. Je třeba si uvědomit, že vzhledem k vysoké výživové hodnotě stačí psům menší krmná dávka, takže i menší balení granulí vydrží déle.

Kompletní sortiment značky Taste of the Wild je k dostání v obchodě www.krmivahostivice.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz