Garance čerstvého krmiva včas pro vašeho psa, nebo kočku pomocí pravidelných zásilek!

Jste milovníkem psů nebo koček, a rádi byste pro tyto čtyřnohé miláčky udělali, co jim na očích vidíte? Chcete jim dopřát prémiové krmivo, nebo čerstvé pochoutky? Zdali jste odpověděli ano, tak z vesela čtěte dále. Ne všichni máme díky hektické době a uspěchanému stylu života pokaždé čas shánět krmivo a leckdy se může stát, že prostě zapomene koupit nové. Jistě se s tímto problémem setkala většina chovatelů, proto je velice výhodné nakupovat pomocí pravidelných zásilek!

pes

Pravidelné zásilky krmiv obr.1

Pravidelné zásilky

Co to vlastně pravidelné zásilky jsou a jak fungují? Je to velice jednoduché. Pesklub.cz je zásilková služba, která majitelům pejsků a koček usnadňuje nakupování chovatelských potřeb pomocí pravidelného zasílání zboží. Stačí si vybrat zboží, které vás na e-shopu Pesklub.cz zaujme, nebo které kupujete pravidelně a nastavíte si, jak často ho chcete dostávat. Poté se již o nic nemusíte starat, my za vás vše uděláme. Ve stanovený termín, vám přijde e-mailová nabídka, zda si krmení chcete nechat poslat, nebo ne. Pokud má stále vás chlupatý miláček doma zásoby krmiva, jednoduše stačí změnit datum dodání. Nabídku také můžete úplně odmítnout.  Tato služba je zcela zdarma. Zákazníci se nemusejí nikomu smluvně zavazovat nebo platit poplatky. Je zcela bez závazků.

Tip redakce:  Jak vybavit akvárium

Výhody pravidelných zásilek

pesklub400

 

Pravidelné zásilky krmiv obr.2

Kvalita krmiv je prvotřídní, jelikož nic neleží dlouho na skladech.

Nejčerstvější zboží objednáváme přímo od dodavatelů

Pravidelné zásilky zajišťují, aby váš pes, nebo kočka měli tu nejkvalitnější stravu vždy včas!

Ceny u většiny položek jsou jedny z nejpříznivějších na trhu.

Díky pravidelnému odběru jsme schopni mít příznivější cenu za dopravu.

pesklub_foto_1

Pravidelné zásilky krmiv obr.3

 

Inspirací k zavedení této nové služby posloužilo zahraničí. Tento nový trend funguje zejména v USA již několik let a věrní zákazníci si ho nemůžou vynachválit. Nejenže ušetří klienti svůj čas, peníze, ale spokojeni budou nejenom oni, ale i jejich zvířecí spolubydlící.

 

Autor článku: Štěpánka pírková

Tip redakce:  Selhání ledvin u koček – může za to špatná strava i nedostatek tekutin!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz