eFrank.cz investování a poradenství online

Investování a poradenství online

Ovládněte umění finanční svobody.  V současné době se úrokové sazby dostávají na své historické minimum. Tradiční spoření proto patří k těm méně výhodným postupům, jak zhodnotit svoje úspory. Stále více lidí se proto přiklání k investování. To může být tím správným způsobem vedoucím až k finanční nezávislosti. Mnozí se na tuto poněkud nejistou cestu vydávají sami. Jiní se ale raději svěří do rukou skutečných odborníků, kteří vám pomohou vaše finanční prostředky zúročit a zároveň díky svým zkušenostem minimalizují rizika, která se nevyhnutelně s jakýmikoli výnosy pojí. A samozřejmě stále platí poměrně notoricky známá přímá úměra, že vyšší výnos též znamená zvýšené riziko.  Jak se mu vyhnout? Využijte služeb investičního experta. Mezi takové se řadí i Frank. Za Frankem ovšem nemusíte fyzicky do žádné kanceláře, jde o specialistu v oblastimoderního digitálního investičního poradenství.

investování

Za eFrankem stojí profesionální investiční, poradenský a provozní tým s řadou kariérních zkušeností. Využívá zázemí společnosti Fichtner s. r. o., poradenské společnosti, která dnes spravuje pro svoje klienty investice v hodnotě již bezmála dvou miliard korun.     Jak investovat s Frankem?     Chcete i vy využít jeho znalosti v oboru investičního poradenství pro svůj prospěch? Teď máte unikátní možnost. Jak na to? Abyste lépe rozuměli činnosti digitálního investičního poradce, nejprve se seznámíte s jeho základními myšlenkami.  A to prostřednictvím třídílného kurzu o investování, který se vám otevírá zcela zdarma. Následně si vyplníte investiční mapu, to znamená, že zjistí, jak vypadá vaše majetkové portfolio, jestli máte případně nějaké finanční závazky a kolik můžete optimálně investovat. Pak si nastíníme několik možných variant investičního vývoje a na základě té vámi vybrané s konečnou platností určí, do čeho máte investovat, abyste dosáhli svého cíle. Posléze si založíte svůj účet a dostanete se do péče odborníků, s nimiž lze kdykoli svoje rozhodnutí konzultovat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz