Vánoční dárky můžete výhodně nakoupit už teď. 19. listopadu začal na Amazon.de týden „Cyber-Monday“

 • Od 19. do 26. listopadu si mohou čeští zákazníci na webu Amazon.de vybírat každý den ze stovek jiných nabídek se slevami až 50 %
 • Samsung, Nespresso a mnoho dalších výrobků – produkty známých značek budou dostupné jako Akce dne nebo jako Blesková akce

Od 19. listopadu 2018 začíná na Amazon.de týden „Cyber-Monday“ s desítkami tisíc nabídek – od tabletů přes elektroniku do domácnosti až po hračky a adventní kalendáře. Až do 26. listopadu 2018 se zákazníci mohou těšit na výhodné nakupování se slevou až 50 % a pořídit tak v předstihu vánoční dárky pro své nejbližší nebo udělat radost sami sobě.

Na stránkách Amazon.de/angebote naleznete každý den nové produkty v rámci Akce dne. Ta trvá po 24 hodin nebo do vyčerpání zásob v daném dni a začíná o půlnoci. A k tomu se mezi 6:00 a 19:45 v pětiminutových intervalech objevují online Bleskové akce, které platí maximálně šest hodin.

Mnoho mimořádně výhodných nabídek z oblasti elektroniky, kosmetiky, sportu a dalších zahrnuje nápady na dárky, které udělají radost lidem s jakýmkoliv vkusem. Nabídka týdne „Cyber-Monday“ je opravdu široká a pomůže splnit přání každému. Kromě atraktivní nabídky zboží přímo od Amazonu najdete na e-shopu také následující zajímavé produkty:

 • Tablety značek Huawei, Samsung a Lenovo
 • Herní konzole Sony, Oculus a Microsoft
 • Robotické vysavače iRobot
 • Blu-ray filmy od Warner Bros.
 • „Smart-home“ produkty značek Philips a Osram
 • Zubní kartáčky a holicí strojky Philips a Braun
 • Televizory UHD Philips, Samsung a LG
 • Hodinky pro sport a fitness Garmin a Fitbit
 • Domácí hobby nářadí od firem Bosch a Makita
 • Audio a hi-fi od výrobců Yamaha, Sony, UE, Bose a Sonos
 • Domácí potřeby značek Finish, Somat, Vileda a Leifheit
 • Kosmetiku Nivea, Axe a L’Oréal
 • Adventní kalendáře s tématikou beauty, mlsání, alkoholu a erotiky
 • Nejžádanější hračky od firem Lego a Hasbro
 • Chytré telefony Huawei, Samsung a Motorola
 • Kávovary Nespresso a De’Longhi
Tip redakce:  Kdy je vhodné raději ukončit podnikání

Zlevněné jsou také výrobky značky Amazon, např. řada  AmazonBasics je ve slevě až 20 %. Až 30% slevu nabídne zboží značek Eono, Umi, Mama Bear, Amfit Nutrition, Happy Belly, Solimo, Presto a Wickedly Prime.

Během týdne „Cyber-Monday“ se můžete už od 19. listopadu naladit díky velkému snížení cen na nejvýhodnější nabídky za celý rok a každý den sledovat mimořádné zboží za mimořádné ceny.

Na stránce s detaily o produktech je v aktuální nabídce vždy uvedena aktuální cena výrobku, běžná cena u Amazonu i nezávazné cenové doporučení výrobce (pokud je k dispozici). U nabídek dne se navíc uvádí čas, který do konce nabídky zbývá. Zákazníci tak mohou aktuální cenu porovnat s nezávazným cenovým doporučením nebo s běžnou cenou u Amazonu a udělat si tak dobrý obrázek o atraktivitě aktuální ceny.

Tip redakce:  Maturita z matematiky

Cena u Akcí dne:

Aby se Vám nestalo, že nějaké zboží propásnete, můžete se k nabídkám v rámci týdny „Cyber-Monday“ dostat i v mobilní aplikaci Amazon App  pro chytré telefony a tablety nebo můžete použít mobilní vyhledávač. Bleskovou akci můžete najít online až 24 hodin předem pod označením „již brzy“ nebo v aplikaci AmazonApp. Navíc si můžete vysněné nabídky v aplikaci nebo na webové stránce sledovat s funkcí „Sledování“ a budete mít jistotu, že po jejich startu dostanete upozornění na plochu.

*Způsob zobrazení ceny se může během týdne „Cyber-Monday“ mírně lišit.

O Amazonu

Společnost Amazon se řídí několika zásadami. Myslíme vždy na zákazníky, ne na konkurenci. Našimi dalšími hesly jsou učit se a být zvídavý, trvat na nejvyšších standardech, či myslet strategicky. Hodnocení zákazníků, nákup na jedno kliknutí, personalizovaná doporučení, Prime, zásilková služba Amazonu, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, Fire Tablet, Fire TV, Amazon Echo a Alexa jsou jenom některé z produktů a služeb, ke kterým Amazon vyšlapal průkopnickou cestu. Pro další informace navštivte stránky Amazon.de/about. O novinkách se můžete dočíst na @AmazonNews.

Tip redakce:  O financování údržby lázeňského areálu v Luhačovicích rozhodne soud

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz