Dřevostavba bungalov – nejlepší projekty rodinného bydlení

Milujete dřevostavby a rádi byste se také jednou takovou pyšnili? Stačí si jen vybrat. Můžete volit třeba dle velikosti, typu a tvaru. První nabízenou variantou je dřevostavba bungalov 5+1. Jedná se o jednopatrovou dřevostavbu, jež oplývá velkým komfortem. V bungalovu objevíte 5 pokojů a kuchyň. Jedná se tedy o celkem velkou obytnou plochu. Podobně pak na tom je dřevostavba bungalov 4+1, jež nabízí v jednom patře 4 pokoje a kuchyň.

dřevostavba bungalov

Dřevostavba na klíč

Pokud máte zájem o větší bydlení, radost vám jistě udělá dřevostavba rodinný dům. Tento typ je již možné vystavět i do dvou pater a mohou být různě velké. Stačí si jen vybrat z nabídky, nebo je tu ještě možnost využít služeb dřevostavba projekt, zde je možné si utvořit za pomoci architekta svůj vlastní projekt a nechat pak jen dům vystavět. V podobném duchu je pak možné pro výstavbu svého bungalovu, nebo domu využít služby dřevostavba na klíč. Pokud se chcete podívat na stavby, které jsme prodali, nebo jsme je stavěli svým zákazníkům přímo na míru, stačí se podívat do rubriky dřevostavba fotogalerie, kde objevíte veškerou fotodokumentaci.

Rodinný dům dřevostavba bungalov

Dalším typem dřevěnného domu, jenž nabízíme, je dřevostavba 181, jež se vyznačuje „difúzně uzavřenou“ obvodovou stěnou a tím, že má sklon střechy více než 45°. Bydlení je velice útulné. Co byste řekli na nízkoenergetický dům? Ač se jedná o běžnou stavbu, tak je v něm vcelku nízká spotřeba energie na vytápění. Toho se dosahuje pomocí postupů bez tzv. tepelných mostů. Izolace stěn je normována. Dále je možnost využít nabídky dřevostavba bungalov svépomocí, jež spočívá v tom, že si bungalov od základů postavíte sami. Bungalovy dřevostavby jsou rodinné domy z přírodního materiálu, jež se začínají stále více objevovat i na území našeho státu. Pokud se vám líbí, určitě si nějaký z nabídky vyberete, nebo třeba i postavíte sami.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz