Stavby na klíč. Jaké jsou výhody oblíbené výstavby rodinných domů?

Plánujete stavbu vlastního rodinného příbytku? S výběrem stromu, který zasadíte, a zplozením syna ještě chvíli počkejte, nejdříve musíte vybrat způsob či styl, jakým budoucí dům postavíte. V posledních letech se do popředí dostávají stavby na klíč, na které se specializuje nejedna stavební firma. Nabízí se otázka, jaké jsou jejich výhody a proč je to takový trend?

Dům stojí v relativně krátkém čase

Chci si postavit dům v poměrně krátkém čase, abych se nemusel zadlužit na celý život. Mnoho lidí se domnívá, že toto vyřčené přání nelze realizovat, ale opak je pravdou. Přesně tak lze totiž definovat stavby na klíč, jejichž hlavní výhodou je právě rychlost výstavby.

Tip redakce:  Matrace jsou základem zdravého spánku celé rodiny

Montovaný dům je připraven na obydlení během několika měsíců. Stačí získat stavební povolení a vybrat spolehlivou firmu, která se po vyřízení všech dokumentů pustí do práce. A než se sbalíte a vybavíte všechno potřebné na úřadech, bude dům stát a bude nádherný.

Nízké pořizovací náklady jako další položka na seznamu benefitů

V porovnání s klasickou výstavbou jsou stavby na klíč ekonomické, což je další položka na seznamu benefitů, respektive výhod. Pořizovací náklady nejsou do nebe volající, což oceníte zejména v případě, pokud váš počáteční kapitál není příliš vysoký či pokud vám banka nechce půjčit více jak několik milionů korun. A zároveň to rádi slyší jedinci, kteří nemají v plánu se zadlužit na dlouhé roky.

Tip redakce:  Moderní interiérové dveře

Ekologičnost a celková úspora

V současné době se pozornost upíná především na ekologii. Starat se o životní prostředí je důležitým úkolem každého z nás, na planetu se pamatuje i při výstavbě rodinných domů. I proto bylo uzákoněno, že se stavit smí pouze nízkoenergetické domy a domy ještě ekologičtější. To se samozřejmě respektuje i splňuje v případě staveb na klíč, které jsou z ekologického hlediska v pořádku. Mají od životního prostředí zelenou a potěší i váš rodinný rozpočet. Mluvíme totiž o úsporných stavbách, kvůli kterým se nebudete muset obávat každoročního vyúčtování za plyn, vodu či elektřinu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz