Čistička vzduchu pomůže zdravému dýchání

Dnešní přetechnizovaný svět je plný průmyslové výroby a automobilů, které nás dráždí všudypřítomným smogem a prachovými částicemi. Možná namítnete, že když se zamknete ve vlastním bytě, budete před podobnými problémy v bezpečí. Opak je ale pravdou, v domácnostech na vás a vaši rodinu dotírají všemožné alergeny, kterým se nedá vyhnout. Jde o různé pyly, plísně, roztoče, a pokud máte doma i zvířecího mazlíčka, spoustu alergenů produkuje i on. Čistička vzduchu  všechny alergeny efektivně ze vzduchu v bytě odstraní.

Na zdraví má vliv nejen to, co je vidět

Na vaše zdraví má však vliv také vlastní bydlení. Lepený nábytek, různé druhy mořidel a laků, lisované prefabrikáty, izolační hmoty a tmely. Ze všech těchto věcí se v drtivé většině dlouhodobě odpařují nežádoucí chemické látky, které určitě nejsou zdraví prospěšné. Jedná se především o nebezpečné formaldehydy.

Čistička vzduchu si dokáže poradit i s těmito chemickými látkami.  Jejich výpary nás mohou nejen dráždit, ale mohou být dokonce i toxické a stát za příčinou různých onemocnění. Mimo to se čistička vzduchu výborně hodí ve chřipkových obdobích, kdy zamezí pohybu bakterií a virů po vaší domácnosti.

Čistička vzduchu

Čistička vzduchu

Na zdraví se nevyplatí šetřit

Dobrou volbou čističky vzduchu může být třeba jeden z produktů firmy Winix, která se na čističky vzduchu specializuje. Její nabídka pokrývá široké spektrum požadavků, takže si vybere opravdu každý. Samozřejmostí jsou HEPA filtry, plazmový ionizátor vzduchu, automatická signalizace výměny či údržby filtru, madlo pro snadné přenášení a především čidlo vyhodnocující kvalitu vzduchu. To vše v různých cenových hladinách.

Zvlhčovač vzduchu

Čistička vzduchu

 

Nevyvratitelné přednosti

Každá čistička vzduchu firmy Winix obdržela bezpočet certifikátů v různých zemích po celém světě. Můžete si tak být jisti, že opravdu kupujete kvalitní výrobek. Kvalitní čistička vzduchu Winix dokáže ze vzduchu odfiltrovat 99,97 % nečistot o velikosti 0,3 mikronů a větší. Tedy jejich drtivou většinu. Nenáročnost obsluhy a úsporný provoz jsou pak jen třešničkou na dortu. Čističky vzduchu se dnes stávají běžnou součástí každodenního zdravého života.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz