Car rental Poprad nám zachránil dovolenou

V loňském roce jsem se s manželem vydala na dovolenou do Tater, od které jsem si slibovala především příjemnou změnu v kombinaci s výlety po Tatrách, které jsem osobně nikdy nenavštívila. Ihned po našem příjezdu na Slovensko se nám ovšem porouchalo auto a náhle jsem se s manželem ocitla ve velmi nepříjemné situaci, která si žádala urychlené řešení. A sice buď se vrátit do Čech anebo se pokusit sehnat náhradní auto alespoň na 10 dní, které jsme se chystali trávit v těchto končinách. Rozhodli jsme se zůstat a to jen z toho důvodu, že jsme na internetu narazili, na autopůjčovnu car rental Poprad. Ta, nám doslova a do písmene zachránila celou dovolenou.

Tip redakce:  Nová Mazda CX-5

Car rental Poprad jednalo férově a rychle

Náš porouchaný vůz byl odtahovou službou odvezen do Čech a nás čekal výběr nového náhradního vozidla v car rental Poprad. Jelikož je muž zvyklý na automatickou převodovku, bylo jasné, že si budeme chtít vypůjčit právě vůz s automatickou převodovkou, v čemž nám půjčovna vyhověla. Dále se nám jednalo o cenu, jelikož náš rozpočet s půjčením vozidla nepočítal, ale i v tomto ohledu náš vyšla půjčovna vstříc. Ochotný a férový přístup auto rental Poprad nás tak utvrdil v tom, že jsme udělali dobře, když jsme se rozhodli zůstat a auto si vypůjčit. Dokonce se jednalo o stejný typ vozidla, kterým disponujeme avšak o novější verzi, kterou si manžel zamiloval hned v prvních dnech.

Tip redakce:  Sledování nákladních vozidel vám ušetří peníze

Tatry i místní wellness stojí za poznání

Car rental Poprad nám zapůjčilo auto asi na tu nejkrásnější dovolenou, na které jsem kdy byla. Tatry jsou překrásné a to nejen ze hřbetu místních hor. O wellnesu, který stál za to, ani nemluvě. Jelikož jsme si do Tater přivezli i horská kola, hodila se nám i možnost půjčit si v autopůjčovně automobil i s tímto střešním nosičem. K našemu překvapení nám dokonce rent car Poprad, nabídl i možnost fakultativního výletu, který probíhal ve Vysokých Tatrách a který jsem si užila nejen já, ale i můj milovaný muž.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz