Nová Mazda CX-5

Nová Mazda CX-5

 

Nová Mazda CX-5, jejíž prodej v České republice a na Slovensku byl zahájen v průběhu března, se setkává s mimořádně vysokým zájmem zákazníků. Pro elegantní SUV, které je jako první sériově vyráběný model vybaveno novými technologiemi Mazda SKYACTIV, se během tří týdnů od zahájení prodeje rozhodlo téměř 100 zákazníků!

mová mazda CX 5

Nová Mazda CX-5

Nová Mazda CX-5 oslovuje zákazníky na první pohled určitě atraktivním designem. Zajímavá je nicméně i mimořádně nízká spotřeba paliva, dynamické a jisté jízdní vlastnosti a prostorný a variabilní interiér. V objednávkách jasně převládají výbavy Attraction a Revolution (80%) se širokou komfortní a bezpečnostní výbavou. Polovina zákazníků se rozhodla pro vůz s novou šestistupňovou automatickou převodovkou Sky-Drive. Zažité mýty o vysoké spotřebě vozu s automatem přestávají platit – například průměrná spotřeba Mazdy CX-5 s motorem Sky-D 2.2 (150 nebo 175 k) s automatickou převodovkou a pohonem všech kol činí pouhých 5,5 l/100 km.

Tip redakce:  Buďte trendy: krásné oblečení není jen doménou žen

Základní cena nové Mazdy CX-5 s benzinovým motorem je 499 900 Kč (Sky-G 2.0/165k). Ceny dieselových verzí začínají na částce 549 900 Kč (Sky-D 2.2/150 k).

Zahájení prodeje nové Mazdy CX-5 se pozitivně projevilo rovněž v nárůstu zájmu zákazníků o další modely Mazdy. Například Mazda6 je nyní nabízena v nových cenách od 429 900 Kč – díky zvýhodnění až 92 000 Kč. Zájemci o Mazdu3 mohou využít aktuálního bonusu 80 000 Kč, díky němuž je Mazda3 k mání již od 299 900 Kč.

Nová Mazda CX-5 je prvním modelem šesté generace modelů Mazda. Dalším přírůstkem pak bude nová Mazda6, která vznikne podle konceptu Takeri, který byl v evropské premiéře představen na ženevském autosalonu. Světová premiéra vozu Mazda6 proběhne na autosalonu v Paříži v září tohoto roku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz