Sledování nákladních vozidel vám ušetří peníze

Přesun veškerého zboží na naší planetě se děje převážně pomocí nákladní dopravy. Stačí se každý den podívat na naše silnice, kolik kamionů na nich uvidíme. Stačí pouhá hodina sledování a uvidíme jich desítky a na některých místech dokonce stovky. Dohromady jde o neuvěřitelné množství najetých kilometrů a spálené nafty denně. A právě tady provozovatelům přijde vhod sledování nákladních vozidel pomocí GPS.

Sledováním nákladních vozidel

Sledováním nákladních vozidel

Vždy přesně víte kdy a kde

Celý systém je až překvapivě jednoduchý a přitom velmi účinný. Základem je GPS lokátor, který je umístěn přímo na vozidlech a speciální software, pomocí kterého můžete jednotlivé vozy sledovat přímo na elektronické mapě. Díky tomu, že je mobilní síť dostupná takřka všude, zaručí vám toto řešení 100% pokrytí v celé Evropě. Dispečer tak bude mít díky sledování nákladních vozidel vždy přehled o tom, kde se aktuálně řidič s nákladem pohybuje a kolik kilometrů mu zbývá do cíle. Nemusí zvedat telefon a kontaktovat řidiče, aby si pozici ověřil, a tím provolávat další finance.

Sledování je jen začátek

Samotné sledování nákladních vozidel je však jen špičkou ledovce vašich úspor. Pomůže vám snížit náklady na provoz vašeho parku, ať už vinou „nenechavých“ řidičů, kteří si rádi odvezou nějaké palivo s sebou domů a nebo vinou nešetrné a neekonomické jízdy. O všem budete mít přehled v reálném čase a to i na mobilním telefonu. Systém vás také upozorní na servisní intervaly a STK, takže nehrozí, že nějaký z nich propásnete. Navíc jde do něho importovat také data z platebních karet čerpacích stanic a tak budete mít přehled o ceně jednotlivých jízd na jednom místě. To celé lze jednoduše kombinovat s efektivními průtokoměry, které zaručí maximální přesnost měření spotřeby paliva, aby ani kapka nepřišla na zmar. Nenechte si protékat peníze zbytečně mezi prsty a seznamte se blíže se sledováním nákladních vozidel pomocí GPS.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz