Buďte na trhu s nemovitostmi úspěšní!

Realitních kanceláří neustále přibývá. A jelikož lidé budou vždy potřebovat bydlet a provozovat kanceláře, je obchod s nemovitostmi sázkou na jistotu. Nicméně stejně jako v každém jiném byznysu musíte zákazníkovi nabídnou nejlepší možný servis. Brno je v současnosti centrem, kam se stěhuje spousta zahraničních klientů, a tak je nezbytné, aby zaměstnanci vaší realitní kanceláře ovládali minimálně jeden cizí jazyk.

Investice, která se vám vrátí

A to jak v úspěšnosti vaší firmy, tak co do spokojenosti vašich zaměstnanců. Úspěšný zaměstnanec je šťastný zaměstnancem, který je následně motivován k lepším výkonům.

Nejrozšířenějšími jazyky mezi cizinci žijícími či hledajícími si bydlení v Brně jsou bez diskuze angličtina a němčina. Německo je naším sousedem a angličtina je nejrozšířenějším jazykem, kterým se domluvíte téměř kdekoliv.

Rozšíříte významně svoji klientelu, jelikož se vaši zaměstnanci dokáží bez problému domluvit cizím jazykem. Což je v dnešní hektické době, kde vznikají neustále nové společnosti, pro úspěch klíčovým bodem. Investice do jazykových kurzů angličtiny či němčiny je nenahraditelná.

Tip redakce:  Prestižní titul otevírá nové možnosti

Rozhodněte se pro ten správný kurz

Jak si vybrat vhodný jazykový kurz, aby se jeho náklady vyplatily? Tato část bude více méně z pohledu zaměstnavatele, neboť firemní výuka angličtiny či jiné firemní vzdělávání je většinou vybíráno vedením společnosti a zaměstnanec do jeho realizace nemůže mnoho mluvit.

Při rozhodování se vám rozhodně nevyplatí jednoduchá ekonomie, kdy si vydělíte kurzovné počtem zaměstnanců a odučených hodin a dostanete jednotkovou cenu za jednu hodinu odškoleného zaměstnance.

Tímto způsobem jste sice schopní vybrat si ten nejlevnější kurz, ale rozhodně ne ten, který se vám ve finále nejvíce vyplatí. Je to stejné jako s veřejnými zakázkami, kdy ji vysoutěží firma nejnižší nabídkou, ta však svoji práci odbude a náprava jejich chyb poté stojí další peníze a v součtu se tedy rozhodně o úsporu nejednalo.

Tip redakce:  Kde studovat MBA? A proč se právě tohle studium vyplatí

FIREMNÍ KURZ? U PELICANA!

Firemní jazykové kurzy v Brně nabízené Jazykovou školou PELICAN jsou skvělou kombinací ceny a kvality. Jazyková škola PELICAN má již s firemní výukou, obzvláště pak s firemními jazykovými kurzy, mnohaleté zkušenosti. Pracují zde zkušení lektoři a k jednotlivým klientům i jejich zaměstnancům přistupují individuálně.

Navíc Jazyková škola PELICAN kromě negativní motivace využívá k povzbuzení docházky a chuti k učení účastníků jazykových kurzů i motivace pozitivní (např. udělováním dárkových poukazů). Díky tomu, a také díky jejich pokročilým vzdělávacím metodám založeným na spolupráci s partnery ze Západní Evropy, budete mít jistotu, že firemní vzdělávání od jazykové školy PELICAN pro vaši společnost nebude pouze nákladem, ale zároveň i výhodnou investicí.

Znalost cizího jazyka, vyšší kvalifikovanost, lepší obrat

Stále ještě nejste úplně přesvědčeni, zda je volba firemního kurzu pro vaše zaměstnance tou správnou volbou? Ještě váháte?

Tip redakce:  Levné volání z mobilu není jen sen

Zahraniční klientela v dnešní době představuje opravdu velkou část jak spotřebitelů, tak obyvatel našich velkých měst. Dost často jsou cizinci ti, kteří investují nemalé částky do koupi nemovitostí, ať už jako sídlo pro svou společnost, či pro pozdější „snadný“ zisk z jejich pronájmu.

Není proto od věci být připravený obchodovat i s takto velkými rybami, a spoléhat neustále na hrstku zaměstnanců, kteří jazyk tak nějak zvládají není tou nejlepší cestou. Díky firemnímu vzdělávání (jazykové kurzy angličtiny či jazykové kurzy němčiny) tak získáte lepší kvalifikaci pro vaše zaměstnance, a vaše firma bude na trhu lépe prosperovat.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz