Kde studovat MBA? A proč se právě tohle studium vyplatí

Pokud jste o studiu MBA ještě neslyšeli, je nejvyšší čas se mu podívat na zoubek. Jedná se o studium, které může všem odborníkům nejen v oblasti managementu a marketingu zvýšit šanci na kariérní postup a získání lepší pracovní pozice. 

esbm
O studiu MBA by měl přemýšlet každý, kdo chce prohloubit své znalosti v marketingu, managementu či obchodních dovednostech. Nezáleží na tom, zda máte technické vzdělání a potřebujete zlepšit své manažerské dovednosti, abyste se dostali na vyšší pozici a dokázali lépe řídit svůj tým, nebo zda vedete vlastní firmu.

Titul MBA je profesní kvalifikace oceňovaná po celém světě, která se do Čech dostala ze zahraničí. Přestože není v českém systému uznávaná za akademický titul, přinese vám řadu výhod. Nejenže zvýší vaši hodnotu na pracovním trhu, ale především budete díky získaným poznatkům lepšími a efektivnějšími vy sami.

V České republice nabízí studium MBA jen pár desítek škol a jednou z nich je i European School of Business & Management. Jak už je z názvu školy patrné, vzala si za své anglosaský, přesněji Oxfordský systém výuky. Má kořeny v britském vysokoškolském systému a zaměřuje se především na uplatňování teoretických dovedností v praxi. Rozhodně vás nečeká učení nudných faktů zpaměti. Budete se učit věci využitelné v běžném pracovním životě, vždyť lektoři jsou vždy kapacity ve svém oboru, kteří působí na vysokých manažerských postech.

Studium MBA na ESBM

Do studia MBA se může přihlásit každý, kdo má ukončené vysokoškolské vzdělání alespoň na bakalářském stupni, popřípadě absolvent programu BBA, nebo uchazeč s manažerskou praxí.

Výuka na ESBM má navíc jednu nespornou výhodu. Můžete začít kdykoliv. Třeba ještě dnes. Studium probíhá online formou v kombinaci s workshopy. Program MBA si z velké části poskládáte sami. Záleží na tom, jakou z osmi specializací si zvolíte. První blok je sice pro všechny společný, ale v dalších dvou si vybíráte vzdělávací moduly podle svých profesních zájmů.
Tak na co ještě čekáte? Pokud toužíte pracovat v zahraničí, mít vyšší plat a získat spoustu zajímavých kontaktů, je moderní online studium MBA na škole ESBM to pravé pro vás.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz