Blueskyaviation.cz a váš zvířecí miláček může létat s vámi

Mít domácího mazlíčka je krásná věc, protože zvíře může dodávat energii a být vám třeba i nejlepším přítelem, který vás nikdy nezklame. Pokud i vy máte doma psa, kočku či jiné zvíře, určitě řešíte problém, „kam s ním“, když vyrážíte na dovolenou. Přeprava zvířat totiž není úplně jednoduchá a pro zvíře to může být i velký stres. Jestliže si nedokážete dovolenou bez vašeho zvířecího společníka představit, nabízí se i vám jediná možnost – s komfortním řešením přichází společnost BLUE SKY AVIATION, s.r.o.

letecká přeprava zvířat

Cesta nebude pro zvíře stres! 

Je třeba vědět, že klasická letecká přeprava zvířat může být pro vašeho mazlíčka velmi stresující záležitostí. Zvíře totiž musí být zavřeno v přepravním boxu a cestuje odděleně bez vás, což se na jeho psychickém stavu může velmi negativně podepsat a věřte, že se z takového zážitku může vzpamatovávat i několik dní. Jestliže to nechcete dopustit, určitě byste se měli zajímat o služby společnosti BLUE SKY AVIATION, s.r.o., přichází totiž s nabídkou, která se bude líbit vám i vašemu mazlíčkovi. U společnosti si totiž můžete objednat luxusní leteckou dovolenou a získat tak komfortní přepravu pro vás oba. Kromě zájezdů nabízí i leteckou přepravu v rámci České republiky i do okolních států.

Jak se bude mít? 

Díky BLUE SKY AVIATION, s.r.o. s sebou na leteckou dovolenou můžete vzít psa, kočku, králíčka, morče a jiná drobná zvířata. Zvířata jsou přepravována v transportní přepravce, košíku či tašce, nebo je třeba jim zajistit uzavřený přepravní kontejner. Podmínkou je, že psi musí být na vodítku a měli by mít i náhubek. Pokud jsou tyto podmínky splněny, nic vaší cestě nebude bránit. Pamatovat ještě musíte na to, abyste měli všechny potřebné doklady jako je mezinárodní očkovací průkaz apod. Službu přeprava zvířat máte u BLUE SKY AVIATION, s.r.o. zdarma. Pozor je třeba si dát ještě na to, aby nebyla překročena povolená váha vašich zavazadel, musíte do ní započítat právě i vašeho mazlíčka.

Více informací najdete na Letecká přeprava zvířat Praha.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz